Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович закликав опозицію об’єднатися, щоб знову не допустити перемоги влади

 ...

Народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович звернувся до лідерів всіх опозиційних політичних партій країни. Звернення він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Сьогодні стало абсолютно ясно, що влада продовжує йти по шляху потурання МВФ, подальшого зростання тарифів для населення, повного продажу залишилися промислових активів і розорення країни. В країні поширюються акти насильства і вандалізму, влада не бореться з вже не приховують своїх намірами радикальними фашистськими молодиками. Влада має намір продовжити політику війни і знищення українського народи", – йдеться в зверненні Вадима Рабиновича.

"У мене є маса політичних і особистих претензій практично до всіх політичним силам країни (думаю, і у них є до мене!)... Проте, зустрівшись з величезною кількістю своїх виборців за останні два тижні, я побачив, що люди вимагають одного – зміни влади! А ця зміна неможлива при роз'єднання опозиційних сил", – впевнений політик.

"Тому, виконуючи волю виборців, я звертаюся до керівників опозиційних політичних партій з пропозицією негайно почати переговори про єдиного кандидата на президентських виборах і спільної діяльності всіх опозиційних сил на парламентських виборах! В першу чергу, я звертаюся до керівників "Опоблока", "Відродження", Аграрної партії та інших опозиційних си ", – заявив Вадим Рабінович.

Лідер партії "За життя" підкреслив, що "для мене і нашої партії – це непростий крок, однак, мені здається, в один з найтрагічніших для України моментів, коли на карту поставлена доля країни, кожен повинен забути про свої політичні амбіції і працювати на єдину перемогу".

"Зробимо Україну сильною!" – закликав Вадим Рабінович.

  • Facebook