Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Ви прорахувались, панове! Дідька вам лисого, а не землю України!

 ...

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович 12 листопада звернувся з парламентської трибуни до Президента Володимиру Зеленському та його молодій команді в зв'язку з їхнім наміром відкрити ринок землі.

Дотримуючись Регламент і закони України, Вадим Рабинович українською мовою заявив: "Дідька вам лісого, панове, а не землю України! Ми не дамо її продати!"

Так, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" назвав сьогоднішній день – "вирішальним днем у історії новітньої України".

"Багато бід бачила наша земля. Але такого, щоб її продавали – такого ще не було. Різні "попередники" розкрадали заводи, фабрики, знецінювали гривню. Але тепер до влади прийшла нова команда з новими креативними заморочками. Одна з них – продати землю України, а потім красиво все розповісти, як добре ми будемо жити після її продажу іноземцям", – заявив політик.

Народний депутат нагадав своїм колегам заклик президента Володимира Зеленського проголосувати за закон про зняття мораторію на продаж землі в першому читанні, і його ж обіцянку "внести правки в цей закон і провести референдум, але тільки потім".

"Просто геніально! Просто повірте на слово нової влади і продайте свою землю. Але ми вже повірили цій владі, що вона буде захищати свободу слова, що вона не буде тиснути на канали, що вона знизить тарифи, а навесні будуть посадки. Але "не так сталося, як гадалося". Тому ні, пане президенте. Є тільки одна доцільна пропозиція: всенародний референдум спочатку, а після – подивимося. Все інше – антиукраїнська, антинародна позиція", – заявив Вадим Рабинович.

Політик упевнений, що "кожна розумна людина в будь-якій політичній силі усвідомлює: це питання не політичне, це питання виживання і існування нашої України".

"А всім представникам МВФ, Сороса і іншим, чиї загребущі руки тягнуться до землі України, я хочу сказати: ви прорахувалися, панове, не вийде! Хрін вам, а не земля України! Запам'ятали ?! А хто не розуміє по-російськи, я переведу: дідька лисого ви отримаєте, а не землю України!" – емоційно заявив Вадим Рабинович.

У зв'язку з цим співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" закликав усіх "об'єднатися заради захисту нашої землі".

"Був би у мене талант, я б зараз, стоячи за парламентською трибуною, заспівав: Вставай, страна огромная! Але таланту у мене немає, і парламент – це не співоче поле. Тому просто скажу: давайте забудемо всі політичні чвари, забудемо, хто в якій політичній силі, давайте згадаємо, що ми всі – діти України, землю якої на наших очах обкрадають і розпродають! Я вірю в Україну! А ті, хто хоче розпродати нашу землю, в Україну не вірять! Я вірю в Україну, і тому запевняю: ми не дамо продати нашу землю!" – резюмував Вадим Рабинович.

 

 

  • Facebook
>