Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Лідер Радикальної партії завітав на черкаську фабрику агрохімікатів (ВІДЕО)

 ...

Низькі відсотки по кредитах, пільгове оподаткування, безкоштовне підключення до енергомереж та комфортні умови для інвестицій. Саме такою бачить Олег Ляшко державну політику для національних виробників. Напередодні лідер Радикальної партії завітав на черкаську фабрику агрохімікатів групи компаній "UKRAVIT".

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Ми повинні продавати на експорт наші і ліки для рослин, і хімдобрива, і таке інше, а не імпортувати. Тому що це робочі місця, це валютна виручка, а значить стабільна гривня, зарплати і податки. І тому те, що виробите це супер, це приклад, як треба розвивати країну".

Це підприємство створили 19 років тому без державної підтримки, нині ж воно лідирує серед найкращих виробників міндобрив.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"У стані наукових розробок найсучасніших можна отримувати тричі на рік врожаю. Це супер. І головне якісно".

Тепер власники бідкаються, держава їх і досі не підтримує, натомість чиновники вимагають хабарі.

Віталій Ільченко, власник групи компаній "UKRAVIT":

"Ми в принципі за вільну конкуренцію, щоб вона була, тому що вона стимулює розвиватись, але коли постійно чи там хабарі вимагають, чи ще щось, чи коли постійно втручаються різні чиновники в діяльність підприємства, то це вже треба все відміняти".

Лідер радикальної партії пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання. 

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Щоб менше колорадів було на наших полях, і завдяки вашій роботі менше колорадів буде при владі. Я вам допоможу і все зроблю, щоб цих ненажерливих колорадів, які вас хочуть обібрати, щоб їх було менше".

Та окрім того, бізнесу важко розвиватися через несприятливі умови для інвестицій та високі ставки по кредитах порівняно з закордонними конкурентами.

Віталій Ільченко, власник групи компаній "UKRAVIT":

"Ми будемо вирощувати пшеницю, будемо вирощувати кукурудзу, експортувати, а потім ввозити сюди техніку, добрива і все. То до чого це призведе? Перетворимось на аграрну колонію? Фахівців тоді тут взагалі не залишиться, всі поїдуть просто в інші країни".

Нині ж Олег Ляшко пропонує низку законопроектів, які заохотять інвесторів вкладати кошти в українські підприємства.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Щоб тут в Україні у вас було відшкодування вартості затрат ресурсів і дешеві доступні кредити, безплатне підключення до енергомереж і вся інша інфраструктура. І от тоді ми будемо жити, як за кордоном".

 

 

  • Facebook