Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

25 липня "За життя" презентує програму партії

 ...

25 липня політична партія "За життя" презентує програму, з якою піде на вибори. Під час презентації кожен телеглядач зможе взяти участь у призначенні менеджерів, які будуть відповідальними за впровадження реальних і швидких змін на користь України. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Великий вечір" на телеканалі "NewsOne".

"25 липня ми широко презентуємо програму партії "За життя", з якої ми йдемо на вибори — і я хочу, щоб люди в прямому ефірі допомогли мені з вибором тих, хто допоможе втілити положення нашої партії в життя в тій чи іншій проблемній сфері", — підкреслив політик. Парламентарій заявив, що його політична сила "не стане призначати кумів тільки тому, що вони "свої" і підтримували нас у передвиборний період, ми будемо виходити лише з менеджерських антикризових здібностей".

"Ми доведемо, що наша партія принципово відрізняється від усіх інших, бо не розставляє на ключові посади своїх спонсорів і сватів. Ми запитаємо в глядачів NewsOne і майбутніх виборців, кого б вони хотіли бачити на посадах головних менеджерів у тій чи іншій проблемній галузі", — пообіцяв народний депутат.

"Економікою України повинен займатися кращий економіст, ловити корупціонерів повинен кращий антикорупціонер, здійснювати політичні перетворення повинен кращий юрист, вирішувати конфлікт на Донбасі повинен той, кому це під силу … І ми разом допоможемо їм зайняти своє місце, навіть якщо вони не є членом нашої партії, тому що це корисно для країни і, значить, важливо і для партії!" — резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook