Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Запрошуємо до списку мерів міст – будемо перемагати й будувати велику країну

 ...

"Ми готові сісти за один стіл переговорів з усіма, хто хоче бачити Україну сильною. Ми готові об'єднати зусилля з усіма представниками місцевої влади, для яких інтереси громади вище власних. Чекаємо мерів Харкова Геннадія Кернеса і Одеси Геннадія Труханова, а також інших відповідальних керівників в рядах нашої політичної сили "Опозиційна платформа – За життя"!". Таку заяву зробив народний депутат України і голова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна".

"Наша політична сила має намір перемогти восени на парламентських виборах, і для цього необхідно під нашим прапором збирати всіх однодумців. Подобається комусь чи ні, але смакота з ким-небудь завжди має на увазі компроміс – і про це всім треба пам'ятати. Наприклад, об'єднуючись з групою Юрія Бойка, я чітко розумів, що не всі його соратники мені близькі по духу. Але моїм виборцям все одно, хто з політиків мені подобається – виборці хочуть, щоб ми консолідувалися і перемагали тих, хто вбиває нашу країну", – заявив Вадим Рабинович.

Народний депутат переконаний, що "для всіх відповідальних політиків, які прийшли до влади, завдання номер сьогодні – встановлення миру, зниження" драконівських тарифів ", скасування реформ і законів, які прийняли ці "вовкулаки"!

"Народ не цікавить, яким чином ми будемо вирішувати цю задачу! Я б міг сказати, що я "такий хороший, не був у політиці і піду на вибори самостійно", але мене в такому випадку підтримають лише 5-10 відсотків виборців. Тому нам і потрібно об'єднуватися!", – закликав парламентарій.

Глава партії "Опозиційна платформа – За життя" заявив про свій твердий намір запропонувати керівникам найбільших українських міст співпрацю на парламентських виборах.

"У списку нашої партії я хочу бачити і мерів великих міст – Кернеса, Труханова, Мамая, а також інших відповідальних керівників, які працюють на благо городян. Мені часто кажуть: "Ось бачите – і Кернес, і Труханов на виборах робили заяви на підтримку Порошенка". А я відповідаю: правильно зробили, тому що в нашій системі координат конфронтація з центральною владою чревата наслідками для харків'ян і одеситів. Інтереси міста для Кернеса і Труханова стоять вище їх власних. І це правильно! А ось тепер вони повинні йти у владу, щоб ламати цю систему. Я також буду запрошувати в нашу команду професіоналів, яких дані мери будуть мені рекомендувати", – пообіцяв Вадим Рабинович.

У цьому контексті глава "Опозиційною платформи – За життя" прокоментував заяву прем'єр-міністра про створення ним нової політичної сили, яку Володимир Гройсман має намір очолити для походу на вибори до Верховної Ради.

"Гройсман вже заявив, що створює нову партію, в яку візьме" людей з гарною репутацією "і йде з нею в парламент. Про що ми говоримо? Ті, хто вбивав країну, призначав величезні тарифи, знищував гривню, обкрадав армію, недобудував "шовковий шлях" і "гіперлуп" залишаться в старій партії або перейдуть в нову ?! Ми не повинні більше міняти "Васю" на "Колю" і думати, що це перемога! Цим "чистим" політикам потрібно спочатку відсидіти за стару владу і те, що вони натворили, а вже потім йти у владу нову!", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook