Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Супрун стала головним злочинцем України, скасувавши безкоштовну медицину"

 ...

Скасувавши безкоштовну медицину для народу, в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун стала однією з найбільших порушників законів країни за всю її історію. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі національного телебачення. Також політик обговорив з телеглядачами інші актуальні питання з життя країни.

"Замість того, щоб понести покарання за порушення Конституції, Супрун продовжує грабіж України"

Вадим Рабінович зазначив, що Уляна Супрун порушила Конституцію, але замість того, щоб понести покарання, "продовжує грабіж України".

"Я вважаю, що Супрун – одна з найбільших порушників українських законів за всю історію нашої незалежності. Я не пам'ятаю в історії такого прецеденту, щоб американський фельдшер, приїхавши в будь-яку країну, міг скасувати конституцію. А Супрун її скасувала, вона ввела плату за медпослуги, хоча, по Конституції, у нас повинно бути безкоштовне медичне обслуговування. Порушив закон України – злочинець, а що порушив Конституцію – злочинець подвійно. Проте, Супрун продовжує очолювати Міністерство охорони здоров'я, її показують по телевізору, вона продовжує грабіж України", – підкреслив парламентарій.

Він також висловив обурення словами в. о. голови МОЗ щодо змін в роботі швидкої допомоги.

"Супрун – дуже послідовна вбивця нашої країни. Вона фактично позбавила нас швидкої допомоги, про що сказала: "Чим пізніше швидка приїде, тим більш точний діагноз вона поставить". Так щоб поставити діагноз самої пані Супрун, нам не треба навіть швидкої допомоги. Ваш діагноз – це тупість, дурість і прагнення до вбивства наших громадян. Ви – вбивця України, на ваших руках кров мільйонів українців!" – обурився лідер партії "За життя".

Народний депутат також звернув увагу на ще одне "згубний нововведення", яке готують в МОЗ.

"Вона задумала ще одне згубний нововведення. У всіх медичних закладах планується ліквідувати посаду головного лікаря, замість неї ввівши дві нові: генеральний директор і медичний директор. Генеральний директор стане фактично власником лікарні і зможе здавати її приміщення хоч під курник. Супрун хоче остаточно знищити нашу медицину і робить все, щоб добитися цього якомога швидше", – констатував політик.

"Міжнародні куратори влада ухвалила рішення знищити українців"

На думку Вадима Рабиновича, тотальне зростання цін і падіння рівня життя в Україні є спланованою акцією зі знищення українців, причому рішення про її проведення було прийнято за межами країни зарубіжними кураторами влади.

"В Україні дорожчає громадський транспорт, продукти, зростає ціна на газ, а гривня і рівень життя падають. Це говорить про те, що по всій видимості було прийнято рішення про знищення українців. Прийнято воно було за межами України, а тут просто здійснюється через клевретів Міжнародного валютного фонду. Через владу, яка ненавидить свій народ", – підкреслив парламентарій.

За його словами, представники нинішньої влади розраховують підкупити народ перед виборами, але у них немає шансів, тому що українці більше не мають намір їх терпіти.

"Вони розраховують, що дадуть вам по кілограму гречки, і ви знову проголосуєте за те, щоб вбивали вас і ваших дітей, майбутнє України. Але я думаю, що вони перебільшують свої можливості і недооцінюють ту ненависть, яку до них зараз відчувають всі українці. Я багато їжджу по Україні, спілкуюся з людьми, і бачу їх реальні настрої. До виборів ми вже нічого не змінимо, можемо тільки спостерігати, але на виборах ми не повинні залишити чинної влади жодного шансу", – зазначив нардеп.

Глава партії "За життя" впевнений, що треба голосувати за ту політичну силу, програма якої дозволить відродити економіку країни.

"У "За життя" є чіткий план відновлення економіки України. перше, потрібно негайно піднімати сільське господарство - створювати великі агрокомплекси. І ні в якому разі не продавати землю, як скоро знову зажадає МВФ. Друге – це банківська система, яка зберігає гроші, дає мікрокредити, з обов'язковою умовою зняття податків з середнього і малого бізнесу на два роки. Третє – це хай-тек. Ми повинні розвивати кластери, залучати молодь", – переконаний політик.

Тільки "За життя" виступила проти підвищення ціни на газ на вимогу МВФ

Вадим Рабінович розповів, що на мітинг проти місії МВФ в Україні, вимагає підвищити ціну на газ для населення, не вийшло жодної політичної сили, крім партії "За життя".

"До нас приїхала делегація МВФ, яка вимагає підняти тарифи на газ на 60%. Я звертався до всіх політичних сил країни з проханням вийти в день відкриття цієї "знаменитої" місії МВФ і дати свою оцінку того, що відбувається. На мітинг вийшли тисячі людей, але, на жаль, там не було ніяких політичних сил, крім партії "За життя". Фракції парламенту в цей момент голосували, наприклад, за вирубку нашого лісу, щоб показати нашу відкритість і готовність до співпраці з МВФ", – заявив нардеп.

На його думку, якщо уряд України погодиться на умови МВФ і підвищить ціни на газ, це стане "контрольним пострілом в голову 90% пенсіонерів".

"Я пам'ятаю, як прем'єр сказав дві свої знамениті фрази: "Я покажу, як управляти країною" і "Ніколи не буде більше підвищення цін на газ, а максимально, що сім'я заплатить, – це 20%". Ось я пропоную 20% уряду і платити. Насправді підвищення ціни на газ на 60% реально є контрольним пострілом в голову практично 90% пенсіонерів і незаможних", - констатував лідер "За життя".

Крім того, як вважає політик, після підняття ціни на газ кількість субсидіантів в країні відразу виросте з 60,2% до 72%, що призведе до збільшення витрат на субсидії на 20 млрд грн.

"Такий економічної тупості я не уявляв навіть у цьому уряді. Давайте я поясню. У разі підвищення ціни на газ витрати на субсидії виростуть приблизно на 20 млрд грн. Це моментально поглине ті гроші, які ми ніби як отримаємо від МВФ. У Фонді з радістю будуть потирати руки, а заплатимо за це знову ми. Крім того, сьогодні вже 60,2% споживачів газу сидять на субсидії. Після підняття ціни на газ, цей показник в ту ж хвилину виросте до 72%, а це значить, що ринок вийде на позицію, де три чверті споживачів сидять на субсидії", – пояснив парламентарій.

"Я подав до суду на Парубія за пропаганду фашизму"

Коментуючи висловлювання спікера парламенту Андрія Парубія, який назвав Адольфа Гітлера найбільшим прихильником і практикантом прямий демократії, Вадим Рабинович заявив, що подав до суду на главу ВР через порушення закону про заборону пропаганди фашизму.

"Я з гордістю можу сказати наступне – сьогодні я подав до суду документи на пана Парубія. Тому що у нас є закон, який забороняє пропаганду нацизму, і це пряме порушення закону спікером Верховної Ради. Я направив листи до всіх дипломатичних представництв, акредитованих в Україна, з проханням дати особливу оцінку того, що сталося. окремий лист я направив в Посольство Німеччини. І я обов'язково виступлю в найближчі дві-три тижні в Брюсселі і розповім про це кричущий випадок, щоб наші європейські друзі теж бачили, з ким вони мають справу. Тому якщо вони думають, що будуть безкарно тут гітлеризмом займатися, то вони помиляються", – запевнив нардеп.

На його думку, своїми висловлюваннями і діями Парубій веде Україна в Європу 1933 року.

"Я якось спочатку думав, що, можливо, Парубій, коли прийшов в парламент, став більш демократичним людиною, але зараз його слова показують всю його справжню внутрішню сутність. Він дійсно веде нас в Європу, ту Європу, яку він бачить. Він щиро веде нас до Європи 1933 року. Він так бачить цю Європу: марширують фашисти на вулицях, викрикували "Парубій". Не може глава українського парламенту такі речі говорити і робити. Не може людина в Україні згадувати в позитивному контексті ось цього Гітлера, коли мільйони українців захищали свою країну в рядах радянської армії. І не просто захищали, а загинули, ставши героями Радянського Союзу", – резюмував парламентарій.

  • Facebook