Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Вступ Медведчука в "За життя" дав нам у руки "золотий ключик" від миру в Україні

 ...

Політик Віктор Медведчук прийняв запрошення вступити в партію "За життя" і очолити напрямок по відновленню миру в країні. Про це в прямому ефірі телеканалу "Україна" заявив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

"Патріотичні крики з трибуни не наближають нас до світу. Запорука успіху будь-яких переговорів – крок назад кожної сторони конфлікту. І цього домагатися не криками, а спокійною, важкою роботою. В середу, 25 липня, я в прямому ефірі представляв програму партії "За життя" – "Українську мрію", і одночасно вся країна голосувала за тих менеджерів, які втілюватимуть її в життя за різними напрямками. І українці запропонували, щоб Віктор Медведчук очолив напрямок по відновленню миру на Донбасі і відновлення переговорів з СНД, в тому числі і з Росією. І я вважаю, що він – ключ від світу в Україні", – підкреслив Рабинович.

На думку політика, Медведчук є загальновизнаним авторитетом в питанні переговорів з Російською Федерацією.

"Те, що він найкращий парламентер з Росією, визнають у всіх партіях, коли ходять до нього радитися; визнає президент, коли посилає його на переговори в РФ. І тепер цей "золотий ключик" лежатиме в кишені партії "За життя". Я в середу запросив Віктора Медведчука в нашу партію, вже в четвер я з ним розмовляв. Він, а також Віктор Суслов (економічний напрямок) і Євген Педаченко (медичний напрямок) вже погодилися вступити в нашу партію – з чим я і вітаю команду "За життя". Вони будуть нашою опорою в реалізації програми", – констатував політик.

Також лідер партії "За життя" висловив упевненість, що Віктор Медведчук продовжить успішно займатися звільненням українських в’язнів.

"Медведчук, якому народ України доручив рятувати ситуацію і відновлювати мир, буде у нас цим займатися – і я абсолютно впевнений, що він з цим впорається. Також він допоможе і після визволення в’язнів у РФ і на Донбасі – на сьогодні він вже звільнив 481 людини", – зазначив парламентарій.

При цьому він підкреслив, що після виборів, ще до початку втілення в життя програми "За життя", в Україні необхідно провести загальнонаціональний референдум.

"Для реалізації будь-якого проекту треба зробити перший крок. У нас перший крок дуже простий – треба провести референдум і визначитися з тим, яку країну ми будуємо. Ми пропонуємо будувати незалежну, нейтральну державу – Швейцарію Східної Європи, з пріоритетом економіки для людей, з високою їх платоспроможності. Якщо у вас є інші пропозиції – називайте їх. Але саме люди повинні прийняти остаточне рішення!", – констатував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook