Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

До сторіччя "радикали" підсилили руськополянський хор якісним звуком (ВІДЕО)

 ...

Сторіччя гурту з піснями та танцями. Руськополянський народний хор "Поляни" влаштував концерт для своїх односельців до свого ювілею. Приурочили визначну дату до свята Івана Купала.

Олег Гриценко, сільський голова с. Руська Поляна:

"Ми підібрали цю дату, аби поєднати оцей колорит український, оцю історію країни, оці українські пісні і показати жителям села, району області на скільки чудова українська пісня, на скільки талановиті українські виконавці".

За передання якіснішого звучання українських пісень поклопотала Радикальна партія Олега Ляшка та подарувала сучасну радіосистему. "Поляни" такому подарунку тішаться, адже це, кажуть, вкрай важливо для їхнього хору.

Віктор Коломієць, учасник хору:

"Той звук, який він передає, – натуральний звук, яким ми голосом співаємо. Він це відображає, ця система. А то було так: співає наче один чоловік, а ти не впізнаєш, хто й співав".

Окрім цінної та довгоочікуваної радіосистеми, кожному учаснику хору "радикали" вручили подарункові пакети. Сільський голова каже, завдяки Радикальні партії Олега Ляшка село не стоїть на місці й розвивається. Нині ж партійці неабияк допомагають будівництву пожежного депо.

Олег Гриценко, сільський голова:

"Вони профінансували будівельні матеріали нещодавно, це для утеплення приміщення, фарбування приміщення".

У майбутньому ж Радикальна партія і далі планує допомагати руськополянцям у всіх їхніх починаннях.

 

  • Facebook