Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Вадим Рабинович: "У 2019 українці повинні зробити правильний вибір заради майбутнього країни"

 ...

На майбутніх президентських і парламентських виборах в 2019 році українці повинні проголосувати за порятунок країни від подальшого знищення і за забезпечення її розвитку. Про це розповів народний депутат, лідер партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович, підбиваючи підсумки минулого 2018 року в ефірі українського телебачення.

"Ми повинні піти на вибори, щоб врятувати Україну від знищення"

Вадим Рабинович впевнений, що після п'яти років провального правління нинішньої влади українці на майбутніх президентських і парламентських виборах проголосують за відродження країни.

"Зараз для нас найголовніше зрозуміти, що ми повинні зробити в новому році, щоб не допустити того, що у нас було останні п'ять років. І мені здається, по тому, що я бачу в нашій країні, по тому, про що я говорю на зустрічах з людьми, що ми з вами зробили висновки. І я вірю в правильний вибір українців. І вірю в майбутнє нашої країни – великої, сильної, нейтральної, незалежної України – Швейцарії Східної Європи!" – заявив політик.

Лідер "Опозиційної платформи – За життя" запропонував згадати, що сталося з Україною за час перебування нинішньої влади у державного "керма".

"Давайте подивимося реально, що сталося. Приблизно п'ять років як країна розкололася на Майдан і Антимайдан. П'ять років, як українці навчилися ненавидіти один одного і, на жаль, вбивати один одного. П'ять років, як українці навчилися ненавидіти тих, хто думає інакше. П'ять років, як в Україні перестала працювати Конституція. П'ять років, як у нас падає економіка – кожен день! Адже щороку влада приймає "революційний бюджет" убивства країни. П'ять років убогості, п'ять років знищення майбутнього наших дітей", – сказав парламентарій.

Вадим Рабинович закликав українців об'єднатися не навколо конкретних політичних гравців, а навколо самої ідеї позбавлення від тієї катастрофічної ситуації, яка склалася в країні.

"Нам треба об'єднатися не тому що хороші, умовно кажучи, Вася, Петя, Коля або Юра. А тому що саме в 2019 році ми маємо можливість змінити все, що сталося. У нас є можливість вибирати хай не найдальше майбутнє, але те, як Україні жити вже сьогодні. І я вірю, що ми зробимо правильні висновки і в підсумку – правильний вибір", – зазначив парламентарій.

"Ми виженемо МВФ з України, як тільки переможемо на виборах"

Одним з негативних факторів впливу на Україну Вадим Рабинович назвав невигідне співробітництво з міжнародними фінансовими організаціями. Розірвання кабальних договорів – неминучий крок, і "Опозиційна платформа – За життя" після перемоги на виборах зробить це тому, що Україна сьогодні не в змозі віддати борги, які набрала нинішня влада.

"Україні треба віддати 12 млрд. доларів боргів в наступаючому році. Це абсолютно непідйомна сума для нашої економіки, навіть якщо уявити, що вона покаже небувале зростання. Навіть якщо наша економіка буде рости, то завдяки реструктуризації Яресько (екс-міністр фінансів України Наталія Яресько, – ред.). Весь зріст піде в рахунок боргів міжнародним фінансовим інститутам. Цей круговорот боргів потрібно просто зупинити! Позиція нашої політичної сили щодо вирішення питання із зовнішнім боргом абсолютна проста – МВФ покине Україну, як тільки ми переможемо на виборах" – заявив лідер "Опозиційної платформи – За життя".

За словами Рабиновича, нинішня влада заради власної вигоди готова посадити українців на "сухий пайок".

"Кабмін заради чергового траншу жертвує нашим здоров'ям. Глава Мінсоцполітики Андрій Рева днями переглянув раціон українців. Уряд своєю постановою зменшило споживання хлібобулочних виробів, жирів тваринного походження, солодкого і кондитерських виробів. Під скорочення потрапили норми цукру, меду і житнього хліба!"- обурився парламентарій, нагадавши, що викриті у корупції глави держкомпаній до цих пір не покарані.

Він також зазначив, що левова частка бюджетних грошей сьогодні знаходиться в НАК "Нафтогаз України", керівництво якої переводить гроші українців на рахунки своїх дочірніх структур, або родичам.

"При цьому "Нафтогаз "відмовив у перевірці представників Рахункової палати, про що заявив її голова – Валерій Пацкан. Як це може бути? Пора закінчувати з цим раз і назавжди!" – додав політик.

"Підвищенням ціни на газ влада довела народ до злиднів"

Ще один фактор, який посилює зубожіння українців – грабіжницька тарифна політика нинішньої влади. Як упевнений Вадим Рабинович, сьогодні у держави немає необхідності підвищувати ціни на газ, але Кабінет міністрів робить це всупереч логіці і законам економіки. На переконання народного депутата, це результат некомпетентності чиновників і їх жаги безмірно красти.

"Я не перший рік говорю, що в Україні високі тарифи на газ тільки тому, що народ грабують безсоромно і нахабно. Є десятки прикладів, чому тарифи для нас з вами підвищують. Перший: "Укргазвидобування" заплатила швейцарської дочірній фірмі "Нафтогазу" 1,5 млн. євро за право користуватися звітами "Нафтогазу", які підготувала їй ця "донька". Другий приклад: глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв і його бригада перевели на рахунки своїх родичів в США і Люксембург мільйони. Третій приклад: Високий суд у Лондоні зобов'язав Україну в особі "ПриватБанку" виплатити екс-акціонерам 270 млн. гривень компенсації за те, що в кінці 2016 року держава націоналізувала банк і влила ще тоді в нього 152 млрд. гривень. Нацбанк тоді обіцяв перепродати банк і отримати виручку на користь держави, а сьогодні з наших кишень заплатять ще 270 млн! Скажіть, як довго триватиме це безумство?" – висловив обурення парламентарій.

На переконання Рабиновича, влада готова піти на більш жорсткі заходи економії для того, щоб "залишитися на фінансових потоках". Він навів як приклад заяву старшого економіста Світового банку Олексія Случинського про те, що в Україні скоро знову доведеться підвищити пенсійний вік. Народний депутат від БПП Сергій Трегубенко пішов ще далі, запропонувавши ввести талони на їжу для бідних.

"Може нам пора прокинутися і зрозуміти, що талони на їжу в 21 столітті – це перебір навіть для африканських країн? Ми зайшли в глухий кут! Це не дорога до процвітання, а суцільний кошмар, який потрібно зупинити. Я не вірю, що в наступному році український народ знову віддасть свій голос за таке життя. Сподіваюся, що люди приймуть правильне рішення! "- зазначив парламентарій.

"Влада позбавила сотні тисяч українців права голосу, ліквідувавши виборчі дільниці в РФ"

Однак, влада буде намагатися будь-якими шляхами утриматися в своїх кріслах. І саме тому вона позбавила сотні тисяч українських громадян конституційного права голосувати на виборах, ліквідувавши виборчі дільниці на території Росії. Вадим Рабинович заявив, що це робиться з метою маніпуляцій.

"За різними оцінками, сотні тисяч наших громадян перебувають в Росії. Хто на заробітках, хто з інших причин. І ось влада позбавляє їх права голосу. Це неконституційно і протизаконно. Це частина майбутніх маніпуляцій на виборах", – переконаний політик.

Варто нагадати, що напередодні Нового року, 31 грудня Центральна виборча комісія (ЦВК) України прийняла рішення прибрати з переліку іноземних виборчих дільниць 5 постійних ділянок, які раніше розташовувалися в Російській Федерації. Раніше вони були розташовані на території РФ відповідно до постанови Центрвиборчкому від 12 квітня 2012 года. Лідер "Опозиційної платформи – За життя" вже звертався до суду про визнання цього рішення ЦВК незаконним.

Політик не буде опускати руки і продовжить докладати всіх можливих зусиль для того, щоб повернути українцям, які проживають за кордоном, одне з основоположних прав громадянина своєї країни.

"Люди, ми не повинні мовчати! Наших громадян позбавляють їх основного права – брати участь у виборах!" – констатував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook