Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: Україна повинна стати платформою для переговорів між Заходом і Сходом

 ...

Вадим Рабінович вважає, що, незважаючи на те, що Україну всі роки незалежності розкрадали, у країни все ще залишаються хороші шанси на процвітання.

"У влади немає чіткого плану розвитку України: вони не знають, яку країну хочуть побудувати. Так їм це і нецікаво. Все, що їх хвилює, – власні кишені, набиті грошима простих українців і кредитами міжнародних фінансових організацій. Але навіть в цій ситуації в України все ще залишаються хороші шанси на процвітання – потрібно лише розробити стратегію економічного відродження і почати її послідовно виконувати. І партія "За життя" спільно з провідними світовими експертами розробила таку стратегію. Програму, яка допоможе вивести країну з кризи в найкоротші терміни", – констатував політик.

Він зазначив, що з самого початку партія "За життя" заявляла, що бачить Україну нейтральною, незалежним і позаблоковою державою.

"На самому початку свого заснування ми заявляли, що бачимо Україну нейтральною, незалежної і позаблоковою країною, побудованої за типом" Швейцарії Східної Європи". У нас колосальна територіальна перевага – ми знаходимося між Сходом і Заходом, ми зобов'язані це використовувати і, залишаючись нейтральними, стати платформою для переговорів і торгівлі ", – розповів нардеп.

Лідер "За життя" пообіцяв після перемоги партії провести референдум, щоб визначити курс розвитку країни.

"Тому ми беремо на себе перше передвиборче зобов'язання – протягом трьох місяців після перемоги партії провести референдум по 10 основних питань країни: її тип, територіальний устрій, участь в міжнародних організаціях і так далі. І, вже згідно з народним рішенням, неухильно вести країну обраним курсом", – підкреслив парламентар.

  • Facebook