Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Чим менше напруги між США і Росією, тим легше буде Україні вирішити свої питання, – Рабінович

 ...

Українське керівництво своєю бездарною міжнародною політикою домоглася того, що долю нашої країни вирішуємо не ми, а США і Росія за нас. Тим не менш, анонсована зустріч Путіна з Трампом може привести до мирного розв'язання подій на сході України.

Таку заяву зробив народний депутат України та лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "NewsOne", пише з посиланням на прес-службу політичної сили.

"Нам потрібно розуміти, що ми довели себе до стану, коли доля всієї нашої країни зважиться на зустрічі не українського президента з американським, не українського з російським, а з американського російським. Це сумно! Це наш зовнішньополітичний крах! Але, тим не менш, я особисто сповнений оптимізму, тому що чим менше напруги між Америкою і Росією, тим легше Україні вирішувати свої питання. Ми сьогодні заручники цього протистояння. Нас зробили полігоном і нам, щоб вийти з цієї ситуації, потрібно в першу чергу, щоб Америка і Росія перестали жити в такому напруженні", – підкреслив парламентарій.

За словами лідера партії "За життя", потенційна зустріч Путіна і Трампа може бути корисною для України і "принесе нам перемир'я".

"Я дуже сподіваюся, що Трампу вдасться вирішити українську проблему так, як він зробив це з КНДР. Понад півстоліття існував конфлікт на Корейському півострові, і тільки Трамп зміг її вирішити. Так само рішуче для США вирішується проблема з іммігрантами та проблема ембарго на китайські і європейські товари... Дональд Трамп - сильний президент, який приймає ефективні рішення, тому мені здається, що після зустрічі Путіна і Трампа може послідувати зняття напруженості між США і Росією і це допоможе зупинити війну", – резюмував Вадим Рабинович.

  • Facebook