Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Нова влада йде тим самим згубним шляхом, яким до цього йшли випадкові люди при владі

 ...

Новообраний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович стверджує, що його "не хвилює кількість комітетів" у Верховній Раді України дев'ятого скликання – його хвилює те, чим в цих комітетах будуть займатися народні обранці. Про це політик заявив журналістам у вівторок, 20 серпня. 

 

"Кількість комітетів мене не хвилює! Хочете 23? Нехай буде 23! Хочете один? Нехай буде один! Мене цікавить, чому ми в цих комітетах будемо займатися. Якщо встановленням миру, то ми – ваші союзники. Якщо будемо займатися економікою, то ми – ваші союзники. Давайте вже починати працювати! А займатися "балаканиною", "державою в смартфоні" або приватними польотами на Марс я не хочу", – заявив Вадим Рабинович.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" вважає, що сьогодні влада має розставити для себе пріоритети.

"Раніше вони говорили про мир та економіку, а тепер питання Донбасу об'єднали невідомо з чим, створили монстроподібний комітет – "Міністерство правди" під Ткаченка... Вони йдуть тим же згубним шляхом, яким до них йшли всі випадкові люди при владі. Порошенко зараз, напевно, дивиться на своїх послідовників і радіє, бо вони продовжують його справу... Під час своєї каденції Порошенко узурпував владу, не давши належних комітетів опозиції (за це він ще відповість). Якщо ця влада продовжить таку політику, то ми всі зрозуміємо, що це такі ж "порошенки", – заявив Вадим Рабинович.

Коментуючи сьогоднішню роботу новообраних депутатів, політик розповів:

"Сьогодні з 10 години ранку на підготовчому засіданні ми місця ділили – хто, де буде сидіти, де і чий зад "приземлиться". Це ж дуже важлива, серйозна тема, яку обговорюють уже тиждень... Ось Юзику з "Кварталу" окремий стілець зробили...".

Що стосується подальшого порядку денного, то влада, на думку Вадима Рабиновича, "не готова сказати, що вона готова віддати опозиції".

"Нова команда обіцяла дотримуватися українських законів, а згідно із законом наша партія повинна отримати три комітети, два – партія Порошенка і так далі... Це все розписано і гадати не треба, а треба було витратити 30 секунд часу! Але ми, як бачите, сидимо цілодобово, невідомо що з'ясовуємо, а "молода команда" не може зрозуміти, як зробити так, щоб нікому нічого не дати і одночасно дотриматись закону. Так не вийде!" – заявив Вадим Рабинович. 

Політик нагадав, що "ця влада прийшла на двох гаслах – це "мир" і "відновлення економіки".

"Але вчора ми почули заяву лідера партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова про те, що "швидкого миру не буде", а сьогодні представник президента в Кабміні Андрій Герус заявив, що "зима буде важкою" – запасів вугілля і газу недостатньо". Потрібно про це думати: мир встановлювати, економікою займатися! А ми обговорюємо "держава в смартфоні", де чий зад сяде ... Одна балаканина і заяви, як у Порошенка! Краще не стає. Якщо все буде так і далі, то ні миру, ні відновлення економіки чекати не варто. І це трагедія, тому що ніяких запасів у нас вже немає. Світ знаходиться в нестабільному стані, всі очікують серйозну фінансову кризу. Нам уже потрібно створювати "подушку безпеки", припиняти риторику війни, а влада нічого не робить, а потім все спише на кризу", – підкреслив Вадим Рабинович.

У зв'язку з цим співголова "Опозиційної платформи – За життя" від імені політичної сили вимагає від нової команди "дотримуватися законів України і європейських практик, згідно з якими опозиція повинна мати контрольні функції: чільну роль в регламентом комітеті, комітеті по роботі з правоохоронним органами...".

"Це зрозуміло навіть віслюкові, а владі – ні!.. Ми, безумовно, продовжимо брати участь в підготовчих засіданнях, тому що так належить, але те, що там відбувається, не викликає оптимізму", – констатував він.

"Нехай влада об'єднує, що хоче. Народ за них проголосував, вони мають на це право! Але вони не мають права зраджувати тим гаслам, завдяки яким їх обрали. Вони не мають права змінювати мир на війну, процвітання на злидні! Замість цього вони обіцяють розпродати землю і зробити державу в смартфоні. Будемо бігати зі смартфоном з голим задом!" – прогнозує Вадим Рабинович.

У будь-якому випадку, продовжив він, "Опозиційна платформа – За життя" продовжує займатися гуманітарними питаннями, тому що влада вже забула про обмін полоненими.

"Я, на жаль, не можу розкрити всі секрети, але ми займаємося цими питаннями. Віктор Медведчук продовжує цю місію. Будемо сподіватися, що скоро ми дізнаємося хороші новини і не завдяки, а всупереч...", – резюмував політик.

 

  • Facebook