Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Ми повинні не скасовувати Конституцію по вимогам ззовні, а будувати Європу у себе вдома"

 ...

Українські політики не повинні займатися переписуванням Основного закону під себе або західних партнерів. Ми повинні почати будувати успішну, цивілізовану країну вже зараз – і в майбутньому європейці самі нас покличуть в ЄС як сильну і успішну країну.

Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112-Україна"

"Спікер Верховної Ради, прихильник прямої демократії Андрій Парубій сказав цілком феноменальну фразу: якщо ми включимо євроінтеграційні устремління до Конституції, то це вже ніколи не змінить наш зовнішньополітичний вектор. Але зараз в нашій Конституції закріплений зовсім інший статус, там написано, що Україна – позаблокова країна, і влада чомусь має намір це змінити. Значить, це реально! Навіщо обманювати народ? ", – обурився політик.

Лідер партії "За життя" впевнений, що внесення змін до Основного закону не вирішить економічні проблеми всередині країни, тому потрібно не займатися переписуванням або навіть скасуванням статей Конституції, а будувати цивілізовану державу.

"Європа – це завжди здорово. Я, наприклад, під Європою маю на увазі високі соціальні стандарти, якісні дороги, високі пенсії, відсутність різниці в умовах життя міста і села, гідну середню зарплату, як, наприклад, в Чехії – 1120 євро. Влада ж розуміє під Європою здачу національних інтересів і грабіж. Я – за Європу, але в Україні і проти того, щоб Карпатський ліс вивозили в ЄС. Європі потрібно будувати будинки. І Захід реально повернеться до нас обличчям, якщо ми станемо цивілізованою країною і ніколи не прийме нас, якщо ми будемо відсталими. Устремління тут ні при чому! З таким успіхом можна в Конституції записати, що ми на Марс хочемо, але це нічого не дасть! ", – упевнений Вадим Рабінович.

Політик висловив побоювання, що у відповідь на прийняття змін до Конституції, ЄС може перенаправити в Україну мігрантів з Африки та Азії.

"Я боюся, що після закріплення в Конституції євроінтеграційних прагнень наша влада почне приймати в Україні мігрантів з Європи тільки тому, що ми, мовляв, уже Європа, або щоб витягнути ще під цей шумок грошей … Потрібно розуміти, що у нинішнього керівництва по справжньому немає ніяких європейський прагнень, є тільки їх європейські рахунки і бажання отримувати кредити, подачки від ЄС, щоб ще більше нарощувати ці самі рахунки. До того ж, влада вже перевела 11 млн добровільних внесків до Ради Європи в якості допомоги. На яких підставах? Нас що вже кудись взяли? Нехай ЄС нам дасть грошей за наші устремління! ", – наполягає народний депутат.
За словами парламентарія, правильною політикою було б використовувати економічний і географічну перевагу України. Він пообіцяв, що після перемоги на виборах політична партія "За життя" побудує успішну країну.
"Європу потрібно будувати будинки, щоб всі заздрили. Україна – економічно унікальна держава, з вигідним територіальним розташуванням, але поганий владою. "За життя" будуватиме незалежну нейтральну Україну – Швейцарію Східної Європи без цих хапуг, їх бреднів і оповідань. Ми будемо будувати чесне, гарне, прекрасне, чудове, квітучу державу, тому що українці гідні цього. Ми відродимо країну, щоб їй раділи наші діти і внуки! ", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook