Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ми в змозі так стартонути в економіці за рік, що ніякій Європі й не снилося

 ...

Неможливо побудувати успішну країну, не маючи орієнтирів. Ми повинні визначитися, яку країну ми будемо будувати, обрати нову владу, взяти референдумом курс – і здійснити ривок, "який і Європі не снився!" Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112-Україна".

"У Запоріжжі на лінійці школярів ми показуємо, як перерізати горло супротивнику з імітацією крові… Парламентарій Віктор Чумак заявив, що Коліївщина – це перша національно-визвольна революція в Європі, з якої народилася навіть Велика французька революція… Він промовчав, що головним гаслом французької революції були "Свобода. Рівність. Братство", а Коліївщина була ножем різника, де масово вбивали поляків, євреїв і представників іншого населення. Ми цим хочемо пишатися? Адже у нас основна проблема у взаєминах з навколишнім світом полягає в тому, що ми пишаємося то Бандерою, то Коліївщиною та іншим… Ні поляки, ні угорці, ні інші народи не хочуть бачити таку Україну в Європі!.." – констатував народний депутат.

На думку політика, Україну спіткала повна дезорієнтація в економічній, політичній і ідеологічній сферах, що неминуче веде державу до краху.

"В України сьогодні немає економічної стратегії. Ми не знаємо, яку країну ми будуємо! Хоча навіть сарай не можна будувати, не маючи ніякого плану! Ми не знаємо, як ми будемо долати корупцію, тому що не отримали чіткого алгоритму дій з посольства якого-небудь з держав. Ми не знаємо, який наш політичний вектор. Хіба так можна домогтися успіху в побудові країни? Ні! Так її можна тільки зруйнувати і добити народ", – підкреслив парламентарій.

Лідер партії "За життя" переконаний, що наша основна помилка полягає в тому, що після подій 2014 року суспільство повірило політикам, які вже були при владі.

"Ми всі попалися на "чергову вудку" і привели до влади цих бездарних менеджерів, а тепер повинні це усвідомити і не допустити цього в майбутньому. В України є колосальний потенціал. Ми – найбагатша країна Європи, в якій є чорнозем, гарне географічне положення і людський потенціал. Нам просто потрібно сісти, розібратися, як в сім'ї, порахувати бюджет, визначитися з доходами і витратами, жити і будувати країну – "Швейцарію Східної Європи" з хорошою банківською системою, податковим раєм для "hi-tech" і розвиненим аграрним сектором. Як це пропонує партія "За життя"… І тоді, коли ще й припинимо злодійство, ми за рік так в економіці будемо стартувати, що ніякій Європі і не снилося!" – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook