Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Минулий рік став роком розчарувань для України – з країни вигнали ще 3,5 мільйона Українців

 ...

Для українців 2018 рік був неуспішним і став роком розчарувань, так як за цей рік з країни виїхали ще 3,5 мільйона українців. У наступному році всім громадянам країни потрібно багато працювати для розвитку країни. Про це заявив народний депутат України ("Опозиційна платформа - За життя") Вадим Рабинович в ефірі програми "Велике інтерв'ю з великим політиком" на телеканалі "112 Україна".

За словами парламентарія, з точки зору країни цей рік був вкрай невдалим.

"Це ще один рік, викреслений з нашого життя. Це ще один рік розчарувань. Це ще 3,5 мільйона викинутих за кордон українців", – заявив політик.

Рабинович заявив, що для нього особисто рік був досить успішним з політичної точки зору, так як йому вдалося об'єднати опозиційні сили в єдину платформу. Однак він додав, що в цілому для країни рік був не таким успішним, як того хотілося б.

"Не відриваючи себе від країни, дуже складно щось зробити. Але якщо підвести якісь підсумки, то в загальному рік пройшов непогано, але в наступному треба ще дуже багато працювати", – сказав лідер партії "За життя".

Нагадаємо, Рабинович також заявив, що Україні необхідно розвивати високі технології, банківську сферу та сільське господарство. Це, на його думку, ті пріоритети, які зможуть принести Україні успіх і зупинити відтік людей з країни.

"Хай-тековські фірми на Заході наповнені українськими хлопцями. Потрібно створювати кластери, хаби, розвивати цей напрям. Робити наголос на тому, що розвивається. Я б, наприклад, зробив акцент на екологічно чистій продукції в сільському господарстві. Тому що на чистих продуктах схиблений весь світ. У нас чудова земля – давайте цим займемося. Я б розвивав також банківську систему, користуючись тим, що у нас вигідне географічне положення між Сходом і Заходом ... Давайте щось робити!", – підсумував народний депутат.

 

  • Facebook