Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Опозиція повинна об’єднуватися навколо ідей світу, нової економіки та боротьби з корупцією"

 ...

Щоб виграти війну за Україну, необхідне об'єднання різних опозиційних політичних сил, які сходяться по трьом основним питанням: припинення війни, зміна економічного курсу і знищення корупції. Таке думка в ефірі програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна" озвучив лідер політичної партії "За життя" та народний депутат Вадим Рабінович.

"Я впевнений, що різні політичні сили повинні об'єднатися разом з трьома головним пунктам. Перший - припинення війни. Другий - повна зміна економічного курсу. Третій - знищення корупції, яка сьогодні не дає нам піднятися. Якщо взяти ці три пункти як головні - ми можемо отримати дуже багато союзників. І нічого, що по іншим ми розходимося. Потім розберемося! Давайте спочатку виграємо війну за Україну, а потім наб`ємо один одному пики. А не навпаки ", - закликав політик.

Він також зазначив, що з квітня 2018 року активно займається питанням об'єднання опозиційних політичних сил, які представляють інтереси південного сходу і центру України.

"Я з квітня займаюся спробами об'єднання. Розмовляю з різними силами в центрі, на південному сході України. З тими силами, які хоча б підтримують деякі пункти, необхідні для порятунку країни. Я багато працював з "Опоблоком". Але результат на сьогодні практично нульовий. Тому що ми настільки по-різному поки бачимо ситуацію, що я не знаю, як рухатися далі.

У будь-якому випадку, ми продовжуємо зусилля по об'єднанню. Але якщо у мене не вийде продовжувати ці об'єднавчі процеси, значить ми підемо своєю дорогий і будемо більш потужно працювати самі на себе ", - заявив парламентарій.

Як зазначив лідер партії "За життя", об'єднання опозиційних сил − єдиний спосіб зберегти країну і досягти нормальних умов життя для українців. На його думку, в Україні є для цього всі необхідні можливості і ресурси.

"Тому я розмовляю з усіма. Хоча міг би сісти і сказати: я з Януковичем і Ющенко ніколи справ не мав, не ходив в політику, я - білий і чистий. Але я не можу так зробити! Я люблю свою країну і хочу, щоб Україна була сильною і процвітаючою. Я впевнений, що це можливо! У нас колосальний потенціал! Чи не вірте нікому з нинішніх політиків, коли вони говорять, що підняття зарплат до нормального рівня - це демагогія! Польща, Румунія, Угорщина, хто завгодно поруч живуть нормально! А у нас навіть думка про те, що можна жити по-людськи - називається популізмом. Це не популізм, а здоровий глузд! " − уклав Вадим Рабінович.

 

  • Facebook