Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Радикали допомогли дитбудинку і спорткомплексу Черкас

 ...

 

Допомога дітям та спортсменам. Із такими цілями напередодні завітав Олег Ляшко партійцями на Черкащину. Уже понад три роки партія співпрацює із Черкаським обласним спеціалізованим Будинком дитини. Й зупинятися на цьому не збирається.
Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка": "Ми і далі, я вам обіцяю, будемо підтримувати й допомагати. Беремо під опіку наша команда ваш заклад, для того, щоб ні ви, ні наші діти не знали проблем. Зарплати я знаю. Тому що, дивіться, коли нам розказують про пенсії, нада пенсії, щоб були нормальні. Не буде ніколи нормальної пенсії, коли копійчана зарплата. Ми добиваємося підвищення зарплат, щоб ваша робота цінилася."
Наступний об'єкт, який відвідав політик - черкаський спорткомплекс. Понад сто метрів рівного покриття відновлено завдяки субвенціям, які лідер Радикальної партії вибив з держбюджету.  Доріжку не ремонтували понад сорок років. Ляшку ж знадобилося менше року з часу минулого візиту, щоб довести її до ладу.
Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка": "Ми пообіцяли, що ми зробимо нову доріжку, для того, щоб ви мали можливість нормально тренуватися. Бачите, сьогодні ми відкрили нову доріжку. У цьому році у нас заплановано ремонт стадіону. Для того, щоб у вас був найсучасніший нормальний стадіон. Це робиться все для вас з однією метою: щоб ви займалися спортом, фізичною культурою, щоб ви були розвинуті, здорові."
Такі зміни суттєво покращать якість тренування. У холодну пору, каже один з спортсменів Дмитро, доріжка необхідна  для тренувань з усіх видів спорту.
Дмитро Краснюк, кандидат у майстри спорту: "Для спортсменів дана доріжка має більш кращі умови, до того які були раніше. Раніше на ній були покриття з ямами і з різними горбками. Зараз ми бачимо, покриття дійсно рівне і воно дійсно хороше. Вони вже будуть більш краще готуватися до чемпіонатів України, Європи."
 
  • Facebook