Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Розповіді про демократію в країні розбились об фашистські утиски свободи слова"

 ...

Розповіді про демократію в Україні розбилися об встановлення фашистської диктатури, яка домагається одного – закрити рот тим каналам, які говорять правду і на які відкритий доступ абсолютно всім політикам.

Таку заяву в ефірах телеканалів "112 Україна" і NewsOne зробив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, коментуючи постанову Верховної Ради про санкції щодо зазначених медіа.

"Я хочу, щоб українці бачили, що зараз відбувається в країні. А відбувається зараз тотальний наступ на свободу слова з однією метою – заткнути рот перед виборами. Влада хоче тільки одного – щоб їм не заважали і далі нахабно і безкарно обкрадати державу, щоб вони далі встановлювали свій фашистський режим", – обурився парламентарій.

Він також заявив про необхідність об’єднання опозиційних сил, які зможуть захистити свободу слова в Україні та ті засоби масової інформації, проти яких виступили народні депутати.

"Нам сьогодні потрібно об’єднуватися! Всі, хто виступають проти об’єднання – це зрадники і негідники, які працюють на Банкову. Можновладцям взагалі не потрібні вільні засоби масової інформації. Їм потрібні ручні журналісти, ручні медіа і вічне правління розграбованої України. Справжня і єдина причина цього голосування в Раді – немає сьогодні каналів, крім "112 Україна" і NewsOne, які говорять абсолютну правду, які допускають будь-які політичні сили на свій канал. А адже фашисти цього не люблять – вони люблять, щоб тільки вони мали право слова", – впевнений політик.

За його словами, партія "За життя" готує термінове звернення представникам європейських країн, в якому планує розповісти про те, що насправді відбувається зі свободою слова в Україні.

"Ми в рядковому режимі готуємо доповіді, які представимо і в Брюсселі, і в Парижі. У Сенаті Франції ми розповімо про те, що сьогодні відбувається зі свободою слова в Україні. Я хочу, щоб всі європейці зрозуміли, що під прикриттям оповідань про "злом Путіна" нинішня влада просто знищує країну і свободу слова. У цьому режимі ми спостерігаємо все більше і більше ознак фашизму. Але як би хто не старався, цей фашизм не пройде!"- резюмував Вадим Рабінович.

 

  • Facebook