Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Потрібно відкринути чвари – об’єднатися "Опозиційної платформи – За життя", – Рабинович

 ...

Політики повинні відкинути чвари і об'єднатися навколо пріоритетних цілей "Опозиційної платформи – За життя", щоб змінити владу в країні. Про це повідомив народний депутат і лідер "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович в соціальній мережі Facebook.

"Свіжа соціологія показує, що об'єднання опозиційних сил навколо єдиної платформи – запорука майбутнього успіху для всіх, хто ставить собі за мету перемогу над вакханалією нинішньої влади. Однак для повної перемоги необхідна наша максимальна згуртованість. Я закликаю всіх, хто поділяє наші цінності і прагне до того ж, до чого і ми – об'єднатися! Давайте залишимо за дужками міжусобицю і розбрат, дрібні образи і непорозуміння, і об'єднаємося заради сильної і незалежної України!" – запропонував парламентарій. 

За його словами, щоб перемогти нинішню владу завтра, українцям вже сьогодні потрібна сильна, згуртована і єдина опозиція, адже тільки об'єднавши зусилля навколо головних цілей, можна їх виконати.

"Ми, "Опозиційна платформа – За життя", впевнені, що головна мета, навколо якої повинна консолідуватися нинішня опозиція – встановлення негайного і остаточного миру в Україні! Коли ми прийдемо до влади, ми тут же ініціюємо переговори на всіх рівнях з метою якнайшвидшого досягнення миру – "ключі від миру" знаходяться саме в нашій партії... Смерті і кровопролиття повинні бути негайно припинені!" – вважає народний депутат.

Політик назвав і другу мету, яка об'єднує прихильників платформи, – сильна економіка.

"У нас є конкретний план, як досягти економічного зростання. Для цього ми повернемо всі надра у власність держави, реприватизуємо стратегічні підприємства, зупинимо розбазарювання української землі і створимо земельний банк. Ми запрошуємо всі опозиційні політсили об'єднуватися і спільно з нами реалізовувати цей план після виборів!" – вважає Вадим Рабинович.

Лідер "Опозиційної платформи – За життя" назвав і третю мету – необхідно зупинити розкол всередині країни.

"Сьогодні нас намагаються розділити і роз'єднати в мовному питанні, заткнути рот правдивим телеканалам, щемити в основних правах людини. На цьому ґрунті в країні піднімає голову фашизм, він уже на наших вулицях! Об'єднавшись і перемігши на виборах, ми попередимо спробу фашистського реваншу в Україні і відновимо цілісність суспільства. Ще раз підкреслю: ми зможемо досягти наших головних стратегічних цілей, тільки якщо об'єднаємося навколо них. Нам не потрібно говорити про те, що нас роз'єднує. Зараз є справи важливіші – потрібно рятувати країну! І наша платформа готова прийняти всіх, хто готовий разом з нами рятувати Україну. А внутрішні чвари давайте залишимо на потім – зараз не до цього. Наші двері відкриті для кожного!" – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook