Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат провів зі школярами день випускника в оновленому форматі (ВІДЕО)

 ...

Замість звичної шкільної лінійки – активний відпочинок та козацька каша. Так у школі №28 святкували свято останнього дзвоника. Директорка школи зауважує, нестандартне святкування стало ідеєю вихованців школи.

Тетяна Скорик, директорка школи № 28:

"Діти розвиваються і розвиваються з європейськими цінностями і своїми пропозиціями, такі пропозиції звучали по телебаченню і діти так запропонували, давайте щось нове, відійдемо від лінійки, ми погодилися, було свято на початку для випускників, а після цього свята – ми розташували 12 локацій".

Школярі альтернативі тішаться, мовляв, таке святкування приносить куди більше задоволення.

Віталій Ворона, випускник:

"Так набагато краще, ми не стоїмо кілька годин на сонці, не смажимося: швидко розповіли ми, всі швидко розказали слова, нам приємніше".

Цьогоріч традиційні святкові промови змінили на інноваційні зони відпочинку. Зокрема, школярі могли навчатися бойовим мистецтва, стрільбі з лука та скуштувати справжньої козацької каші.

Анастасія Пишна, випускниця:

"Це просто супер. Мені дуже подобається. Ми не просто стоїмо і слухаємо слова людей, а ходимо, граємося, є різні цікаві речі й можна спробувати щось нове, полазити на цих самих деревах, постріляти з лука, спробувати каші".

На день полишив депутатські справи та змінив костюм на кухарський китель. Обранець міської ради та батько двох синів-школярів Олександр Радуцький приготував кашу для усіх учнів за власним рецептом.

Олександр Радуцький, депутат ЧМР:

"Я люблю, щоб в каші обовязково була "тушонка" і м'ясо. І коли ми це все перемішуємо, то отримуємо гарну таку козацьку кашу. І з задоволенням, я впевнений, всі будуть їсти".

Понад тим, переповів дітям власні кулінарні секрети.

Олександр Радуцький, депутат ЧМР:

"Насамперед, це треба робити з натхненням, з душею і з гарним настроєм. Це запорука успіху".

Долучився до свята й товариш Радуцького по меценацтву – Араік Мкртчян.

Араік Мкртчян, благодійник:

"Я вітаю всіх батьків і дітей. Батьків – із тим, що їхні діти закінчили рік. Бажаю, щоб їхні діти були здоровими та щасливими".

 

  • Facebook