Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Радикали відвідали на Черкащині селекційно-генетичний центр "Прогрес"

 ...

Радикали відвідали на Черкащині селекційно-генетичний центр "Прогрес". Тут масове зменшення поголів'я корів. Нині на опіці у підприємства лише 24 бики із 130.

Михайло Бащенко, голова наглядової ради ПрАТ НВО "Прогрес": "Нам потрібно Україні два і шість десятих мільйона корів. Із них у крупно-товарне виробництво, про що ви говорили, хотя би мільйона півтора. А один і один десятих мільйона в індивідуального сектора."

Обранець обурений знищенням тваринництва.

Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка": "Сьогодні одна із головних проблем − це споживання пальмової олії. Коли замість молока бадяжать пальмову олію. Травлять українців неякісною продукцією, а селяни не мають можливості продавати свою якісну українську молоко і іншу продукцію. Тому ми пропонуємо заборонити пальмову олію."

Тож парламент запропонував план покращення сільського господарства.

Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка": "Ми пропонуємо запровадити збір на сировину, яку вивозиться. По року порахували, це додатково десь мільярд євро. І ці гроші спрямувати на відновлення тваринництва. Ми пропонуємо законом передбачити на кожен гектар орендованої землі − одна корова. Орендуєш тисячу гектарів землі − постав ферми, тисячу корів тримайте в селі. Мінімум 5 тисяч гривень дотації на кожну корову у сільському дворі."

Головний радикал наголоси в на важливості підтримки внутрішнього інвестора.

Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка": "Головне у Конституції записати, що основою аграрного устрою є фермерське господарство. Не латифундії і транснаціональні корпорації. Україна сьогодні встановила за 5 років рекорд по імпорту м'ясної продукції. Ми все життя годували. Сьогодні в Україну поставляють м'ясну продукцію."

 

  • Facebook