Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Тих, хто довів українців до злиднів, треба гнати з влади поганою мітлою"

 ...

Нам потрібно будувати свою сильну і незалежну Україну, яка зможе відстоювати свої інтереси як на Сході, так і на Заході. А всіх, хто виступає проти нашої незалежності, попутно доводячи народ до злиднів, − гнати поганою мітлою.

Таку думку висловив лідер партії "За життя" та народний депутат Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

"Наша партія боролася і змушена боротися як з внутрішніми ворогами, так і з зовнішніми, змушена відбиватися як від нинішньої влади, так і від перебіжчиків. Як і всю країну, нас і далі будуть розривати на частини вороги, тому нам як ніколи потрібно залишатися сильними та єдиними. Нам потрібно побудувати свою сильну Україну, яка зуміє "огризнутися" і на Сході, і на Заході. Нам не потрібно чекати "щастя" від того, що угорський прем'єр міністр може бути зустрінеться з американським президентом. Ми повинні залежати від самих себе, і тоді ми будемо сильною і самодостатньою України! І коли хтось каже, що українці не мають таких можливостей, що українці приречені на злидні − будемо гнати таких поганою мітлою, оскільки вони просто не вміють керувати країною! " − впевнений політик.

За його словами, "За життя" прагне до об'єднання виборців південного сходу і центру України і готова домовлятися з усіма заради збереження незалежності держави.

"Ми як прагнули, так і прагнемо до об'єднання південного сходу. Ми як старалися, так і будемо намагатися заради того, щоб країна процвітала. Для цього я особисто, часом переступаючи через своє "я", сідаю за стіл переговорів і намагаюся домовитися − і не заради себе, а заради країни", − підкреслив парламентарій.

Він також пояснив причини, через які вважає об'єднання всіх сил південного сходу і центру України обов'язковою умовою.

"Подивіться на сьогоднішню соціологію. Традиційно в лідерах всі ті ж особи, які нам розповідають про "світле майбутнє" всі роки незалежності. Я був би щасливий побачити, що партію "За життя" підтримує 50 відсотків українців. Але цього немає! Сьогодні у нас, здавалося б, серйозний результат − 10% підтримки. Як допоможе людям змінити ситуацію в країні і прибрати цю владу? Та ніяк! Тому я і сідаю за стіл і веду часом неймовірно складні переговори, на яких ми намагаємося домовитися про об'єднання заради країни", − розповів лідер партії" За життя ".

При цьому, на думку політика, процесу об'єднання опозиції постійно перешкоджають внутрішні і зовнішні сили. Він також зазначив, що розкол в опозицію намагаються внести люди з Адміністрації президента.

"Виходять з партії різні юні обдарування і потім розповідають, що мета об'єднання партій "За життя" та "Опоблоку" − провести до другого туру президентських виборів єдиного кандидата, а там він програє. Тому, мовляв, нічого не потрібно робити − нехай вони самі виходять до другого туру і самі там програють. І все це озвучується "опозиціонером", який вийшов з Банкової і переказує слова, вимовлені президентом за півгодини до цього в своєму виступі. Невже люди в це вірять? " − обурився політик.

 

  • Facebook