Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Кандидати в президенти, платячи заставу в тисячі доларів, можуть серйозно поповнити бюджет і підвищити пенсії"

 ...

Велика кількість кандидатів в президенти, артисти, співаки, політики і просто громадяни, які заплатять абсолютно фантастичний заставу за участь в президентських перегонах в тисячах доларів, можуть істотно підвищити доходи спустошеного бюджету, наприклад, підняти пенсії. Так народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович жартівливо прокоментував у прямому ефірі телеканалу "112- Україна " численні заяви про намір балотуватися в президенти України, що звучать останнім часом.

"У нас мейнстрім" я ходив у президенти "... Моя думка - навіть в цьому питанні наша держава посіла дуже дурну економічну позицію. Раніше кожен бажаючий сходити в президенти повинен був заплатити 250 тисяч доларів. І це дуже здорово. Ось пішли б людина так сто, і відразу б наповнився держбюжет, і було б чим пенсії виплачувати. Але зараз ця сума знижена до 80-ти, і абсолютно даремно, тому що ми втрачаємо гроші на рівному місці ", - підкреслив народний депутат.

Що ж стосується самих персоналій кандидатів, Вадим Рабінович зауважив, що "Даремно все відмахуються від тих же артистів - адже невідомо, за кого українське суспільство проголосує на майбутніх виборах".

"Я, наприклад, вважаю, що однією з найсерйозніших фігур (якщо, все-таки зважиться піти на вибори), є Андрій Данилко, якого народ, виступаючи проти всіх, може його взяти і вибрати ", - заявив політик.

При цьому Вадим Рабінович підкреслив: "У хворому суспільстві можливо все. А наше суспільство хворіє і війною, і кризою, в який ввела їх ця влада. Тому суспільство дійсно може зробити абсолютно несподіваний вибір, щоб просто познущатися над владою. І я вважаю, що не Вакарчук, не Зеленський, а саме Данилко може виявитися тим "троянським конем", за якого проголосують українці, щоб показати цій владі своє ставлення до неї ".

"Треба поки не пізно зрозуміти: об'єднуватися в групи, які мають свою чітку програму по виходу країни з політичної, економічної та соціальної криз. І, наприклад, партія "За життя" має таку програму, реалізовувати яку запрошує всіх, хто хоче для країни процвітання, а не її убивства ", − резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook