Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Невідомі відредагували біл-борди опозиції

 ...
      

«Ми зупинимо Україну»! Таке гасло можна побачити на біл-бордах ВО «Батьківщина». Змінити лозунги опозиціонерам допомогли невідомі. На щитах із написом «Ми їх зупинимо!» вони позаклеювали деякі слова. Після коректури зміст реклами став протилежним. Відредагованих біл-бордів опозиціонери нарахували по області 36. Кажуть, по Україні їх набагато більше. У партії впевнені, що це могли зробити лише їхні опоненти.

Юрій Сас, експерт Черкаського осередку КВУ: «Біл-борди «Ми їх зупинимо» заклеєні в різних місцях білим папером. Виходить – «Ми зупинимо Україну». Це явне пошкодження майна, перешкоджання здійснення агітації, один зі зразків чорного піару».

Валентина Слуцька, заступник керівника Черкаського обласного штабу ВО «Батьківщина»: «Звичайно, це не було б можливим без участі влади, тому що треба дібратися на таку висоту та зробити це білим кольором. Начебто такий текст розмістила сама опозиція. Уже зараз, ми знаємо, відбувається заміна біл-бордів із новим текстом. Робота ця йде та якнайшвидше вона буде виконана».

  • Facebook