Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович назвав "трьох китів" відновлення економіки

 ...

У програмі партії "За життя" прописані "три кити" підйому української економіки: сільське господарство, банки та хай-тек. Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович у ефірі програми "Український формат" на телеканалі NewsOne. На його думку, саме перераховані галузі є запорукою відродження країни.

"Ми можемо врятувати нашу економіку. Те, що влада наробила, – це жахливо, але не смертельно. Потрібно зрозуміти, де у нас сильні сторони, і використовувати їх. Як світові корпорації Google, Apple, які створювалися в підворотрнях, а зараз їх річний оборот більший за бюджет України", – вказав парламентар.

Саме для досягнення такої мети Рабінович і запропонував сконцентруватися на названих "трьох китах".

"Перший – це сільське господарство. У нас величезна кількість чудової землі – 12 мільйонів гектарів. Не дай Бог, як хочуть чиновники, її продати. Зараз скасування мораторію на продаж землі призведе до того, що нам навіть труну буде нікуди поставити. Олігархи на накрадені гроші просто викуплять всю землю в Україні. Замість скасування мораторію на продаж землі потрібно внести її у наш український земельний банк. Зараз середня вартість оренди землі – це $500 за гектар. Ось вам і $6 млрд щорічно, які не потрібно клянчити у МВФ. Ми повинні створювати великі агрокомплекси, адже Україна в змозі стати годувальницею Європи", – впевнений народний депутат.

За його словами, другим "китом" української економіки повинна стати банківська сфера.

"Зараз між Сходом і Заходом є величезна конфронтація. І географічно, і територіально ми повинні використовувати це. Ми повинні створити тут "Швейцарію Східної Європи". Якщо ми станемо банківським, торговельним містком між Сходом і Заходом, то це принесе нам колосальні доходи. Потрібно створити нормальну банківську систему, яка принесе нам мільярдні прибутки", – підкреслив Рабінович.

Лідер партії "За життя" також запропонував створювати кластери, де будуть працювати компанії сфери хай-тек.

"Третій "кит" - хай-тек. Найбільші компанії Заходу, наповнені українськими хлопцями та дівчатами, будують сьогодні велику Польщу, Чехію та інші країни. Ми зараз повинні створювати умови для розвитку хай-теку тут, в Україні. Всіх, хто хоче у нас працювати у цій сфері, потрібно звільнити від податків на два роки. Тоді вони прийдуть і будуть створювати робочі місця", – констатував Рабінович.

  • Facebook