Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович запропонував підвищити пенсії та соцвиплати за рахунок земельного банку для українського чорнозему

 ...

В Україні необхідно створити національний земельний банк - це крок забезпечить залучення до бюджету не менше 6 млрд. доларів щорічно. Таку думку висловив народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"У нас в країні 12 млн. га землі перебуває у державній власності, невідомо, що з ними відбувається, земля ніби є, але доходів від неї немає, все витікає в офшори. Так давайте створимо національний земельний банк! Звичайно, не дай бог не можна продавати землю, бо у нас її просто вкрадуть. Але давайте вкладемо нашу землю в наш же банк, в нашу "комору". Знаєте, за скільки сьогодні один гектар держава здає в оренду на рік? Від 400 до 1 тис. доларів. Візьмемо 500 - майже найменшу цифру, помножимо на 12 млн. га і отримаємо 6 млрд. доларів в рік! Цього вистачить на те, щоб забезпечити виплати всіх соцплатежів і пенсій, і навіть підвищити їх. Нам кажуть, що це популізм, але чому? Тому що п'ять олігархів позбудуться своїх доходів? "- обурився парламентарій.

На його думку, національний земельний банк запобіжить масовий продаж земель країни, як того вимагає Міжнародний валютний фонд, і допоможе "Побудувати Європу в Україні".

"Скажіть, будь ласка, ну чому ми не можемо нашу українську землю вкласти в свій український національний банк, віддати її в оренду на довгостроковій основі великим корпораціям, як українським, так і зарубіжним, і будувати у нас Європу? Нам треба створити цю національну земельну комору. І - що важливо - ні в жодному разі не дати корупціонерам при владі продати нашу землю ", - переконаний народний депутат.

"Сьогодні під демагогічними, лжепатріотичною гаслами злодії, щоб остаточно добити і розкрасти України, просувають "ідею" МВФ, яка звучить як "продаж вільної землі". У той момент, коли ми на це погодимося, у нас не залишиться навіть землі під ногами. Це червона риска. Не можна цього допустити! "- закликав Вадим Рабинович.

 

  • Facebook