Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Понад сімсот представників від Радикальної партії вшанували у Каневі пам'ять Шевченка (ВІДЕО)

 ...

Понад сімсот представників від Радикальної партії зібралися у Каневі, аби відзначили роковини перепоховання Тараса Шевченка. Вшановують пам'ять поета у 157-річницю на Чернечій горі патріотичною ходою. Велелюдною ходою партійці повторюють останній шлях Кобзаря. Поза тим, кладуть квіти до могили письменника й пам'ятнику Олексі Гірнику. Опісля радикал Андрій Лозовий зачитує вірш Шевченка "Юродивий".

"Добра таки чимало натворили, чимало люду оголили оці сатрапи-ундіра".

Українському Кобзареві встановили найбільше пам'ятників у світі. Однак вклонитися поету їдуть саме на Черкащину.

Андрій Лозовий, депутат від Радикальної партії: "Це мабуть не стільки прояв поваги і шани до чи не найглибшої постаті української історії Тараса Шевченка, це мабуть символ. Так як українці виконали заповіт Шевченка з перепохованням його тут. Так ми повинні виконувати все інше, що він нам заповідав: пам'ятати, що ми українці, бути справедливими, боротися за свій край".

Вірші письменника є дороговказом, каже радикал Андрій Лозовий. Його словами, мовляв, і керуються у владі.

Андрій Лозовий, депутат від Радикальної партії: "Словами Шевченка ми йдемо захищати українську економіку. Це позиція захисту інтересів українців, захисту національного виробника, захисту національної культури, захисту права українця на достойне життя, на робоче місце, на високу зарплату, на можливість вчитися, на можливість лікуватися".

Радикали з Корсунь-Шевченківського наголошують на цінності місць поета. Кажуть, канівська земля є особливою.

Ірина Казимир, керівник партійного осередку у м. Корсунь-Шевченківський: "Це шана, це дяка. Це віддати належне генію, який напророчив, передбачив долю України, який дуже її любив і в своїх віршах прославив на весь світ. Ми пишаємося ним, пишаємося Україною і сподіваємося, що слідуючи його заповітам, зможемо вийти з того становища важкого, яке зараз є в Україні".

 

 

  • Facebook