Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Через високі ціни на газ у Черкасах пікетували ОДА (ВІДЕО)

 ...

"Ціни на газ – геноцид українського народу": із таким гаслом черкащани пікетують під стінами ОДА. Учасники акції тримають в руках плакати з вимогою розібратися зі здорожчанням газу.

Лідія Шеремєтьєва, жителька м. Черкаси:

"Ні субсидії мені немає, нема нічого. Пенсія маленька, от і прийшли ми сюди. Думаєм, може, щось нам поможуть. За нас ніхто не турбується".

Галина Петренко, жителька м. Черкаси:

"Ми платить не будемо, тому що немає з чого… Якщо платити за газ, тоді вмреш з голоду. А ліки ще треба. Якщо ціни піднімати на газ, то спочатку вже пенсії треба такі, щоб я не йшла в субсидії і злиднем себе не почувала. І зарплати дітям".

Перед пікетувальниками виступили очільники партії "За життя". Вони й озвучують вимоги до владців.

Олег Кашко, депутат обласної ради:

"Сегодня приехала група МВФ, которые ведут переговоры. Хотят поднять цены на 60 процентов".

Очільники партії пояснює, 60 відсотків – ц  аж дванадцять тисяч гривень за тисячу кубів. При цьому, пенсії та заробітні плати у доларовому еквіваленті зменшились.

Юлия Погостінська, голова міського осередку парті "За життя":

"Задача этой акци заключается в том, что люди, действительно, уже устали. Устали от цен, которые повышаються. На сегодняшний момент ВВП Украины поднялось за последние четыре года на 39%. Следовательно – ЖКХ выросли в 700 процентов. Вдумайтесь в эти цифры. Тепло выросло в 1000 процентов. То есть, это действительно колосальне суммы, которые ложатся на плечи украинцев".

Олег Кашко, голова обласного осередку парті "За життя":

"Наша политическая партия "За життя" максимально сейчас по всем городам проводит такие мирные протесты. Я подчеркиваю, мирные, потому что мы не перекрываем дороги, мы не устраиваем блокировки чиновников. Мы мирно высказываем свой протест".

Аби на проблему здорожчання  та невигідні умови з МФВ звернули увагу, партійники склали резолюцію. Документ відправлять до Кабінету Міністрів України.

 

  • Facebook