Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат пропонує альтернативний варіант економії коштів і покращення опалення в школі (ВІДЕО)

 ...

Такі нетеплі будні учнів сьомої школи Черкас. Діти кажуть, у такій температурі просидіти 45 хвилин уроку нелегко. Холоднішими класи стали лише цьогоріч.

"Дуже мерзнемо. Стараємося тепліше одягатися. Іногда одягаємо курточки, але доводиться їх знімати, тому що нас сварять".

Директор припускає: така температура в приміщенні через безвідповідальне ставлення до опалення.

Юрій Середа, директор школи:

"Зараз відсутні абсолютно чергові оператори на котельні. Якщо раніше людина там була, то кочегаркою поштурхує – і менше було проблем".

Напередодні сталася поломка, яка зупинила роботу котла на три години. За цей час температура повітря в класних кімнатах стала нижчою за норму.

Юрій Середа, директор школи:

"Приїхав у школу – холодно, були кабінети в 10 градусів. У медпункті ніколи не було холодно, було 19-20 градусів. Тут медсестра прибігає і каже: "Юрій Васильович, 10 градусів".

Відсутність оператора котельні директор профільного підприємства пояснює оптимізацією роботи.

Павло Карась, директор КП "Черкаситеплокомуненерго":

"Ця котельня диспетчеризована. Там не потрібен працівник, який постійно дивиться за цим котлом, ця котельня автоматизована. Вона виведена на пульт диспетчерської служби і за виникнення проблеми з котлом, виїздить аварійна служба зі спеціалістом".

Цією ситуацією зацікавився депутат Черкаської міської ради. Зауважує, такі стратегічні об’єкти повинні бути під наглядом спеціаліста. Та пропонує альтернативні види економії.

Олександр Згіблов, депутат міськради:

"Вирішив скоротити працівників, вирішив зекономити, то краще б він зекономив на тому автомобілі, який йому орендує громада за 400 тисяч в рік. 400 тисяч вистачить багаторазово на чергових і кваліфікованих кочегарів, як і б знаходились у школі".

 

 

  • Facebook