Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Переможниця шоу "Кандидат" Ірина Майстер очолила Васильківський осередок "За життя"

 ...

Переможниця соціально-політичного шоу "Кандидат" Ірина Майстер очолила міський осередок партії "За життя" у Василькові. Про це йдеться в сюжеті телеканалу "112 Україна".

Повідомляється, що Ірина Майстер вже приступила до виконання своїх обов'язків і познайомилася з однопартійцями з Київської області.

"У мене такий настрій, бойовий. Я готова включитися в роботу, в активний процес, і показувати результат. Мені це цікаво, я цим живу ", − розповіла вона в ефірі "112 Україна".

Відзначається, що Ірина Майстер все життя прожила в Василькові і знає про проблемах міста не з чуток. За її словами, головна місцева проблема − погана якість питної води, тому місто має потребу в нових очисних спорудах.

Переможниця "Кандидата" також переконана, що перш за все потрібно сконцентруватися на збільшенні команди партійної організації, а потім вже активно включатися в роботу. Учасники партійних зборів також обговорили об'єднання партій "За життя" і "Опозиційний блок" в одну політичну силу, яка минулого тижня закріпили угодою Вадим Рабінович і Юрій Бойко.

 

  • Facebook