Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Медведчук: Умови Зони вільної торгівлі з ЄС знищують Україну

 ...

Голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук закликав змінити угоду про Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Про це він заявив в ефірі програми "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Ми не можемо більше продовжувати терпіти згубність Зони вільної торгівлі з Євросоюзом щодо нашої країни, тому що вона, ця Зона вільної торгівлі, її умови знищують економічно нашу країну, і свідченням цього є роки при правлінні Порошенко, Яценюка, Гройсмана, які довели країну до ручки. Коли наша країна є найбільш корумпованою в Європі, коли наша країна є найбіднішою в Європі, коли наша країна економічно не розвивається", – сказав політик.

Він підкреслив, що Україна повинна будувати Європу всередині себе.

"Наша партія стоїть на принципах того, що ми визнаємо європейські цінності, ми їх відстоюємо. Різниця полягає в тому, що хтось кудись йде, біжить, або просто "блукав" в бік Європи, а ми хочемо Європу будувати в Україні. Це головна принципова відмінність. Ми хочемо їхній рівень життя, ми хочемо їхній рівень зарплат і пенсій, ми хочемо їхній рівень правового і судового захисту, ми хочемо створити ту інфраструктуру, яка нас приваблює, коли ми дивимося на міста і столиці західних країн і говоримо: "дивіться, які дороги, дивіться, які готелі, дивіться, які робочі місця, яке житло облаштовано", – додав Медведчук.

При цьому він заявив, що все це ні в якій мірі не залежить від Зони вільної торгівлі з ЄС.

"Ми зупинили економічне зростання, ми впали в економічному зростанні, тому що в даному випадку Зона вільної торгівлі – я міг би довго приводити вам аргументи, у вас стільки часу не вистачить, з приводу того, що сталося, тому що як можна об'єднувати Україну в зону вільної торгівлі з ЄС, де рівень, вдумайтеся, продуктивності праці в 4 рази в середньому більше, рівень технологічного забезпечення – в 7 разів, рівень підтримки сільського господарства у нас 1% від бюджету дохідної частини, а у них – 40%. Як наша продукція буде конкурувати з тією продукцією? Та ніяк", – підкреслив голова Політради партії" Опозиційна платформа – За життя".

Він нагадав, що ЄС ввів квоти на експорт українських товарів, які виробники вибирають дуже швидко.

"А Європа за цей час, правда, тут теж не влучила, вона хотіла отримати 45-мільйонний ринок України, країни, яка жила в нормальних умовах в 2013 році. Якщо порівнювати сьогодні з нормальним рівнем доходу. А отримала що? Розрізнену країну – країну зі збитковою економікою, країну, де закриті десятки тисяч підприємств, країну, що йде по шляху Порошенка, Гройсмана та Яценюка, по шляху деіндустріалізації", – заявив Медведчук.

 

 

  • Facebook