Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Вадим Рабинович: "Ті, хто знищив економіку, повинні бути позбавлені можливості очолювати комітети!"

 ...

У вівторок під час засідання підготовчої групи між обраними народними депутатами Вадимом Рабиновичем ("Опозиційна платформа – За життя") і Артуром Герасимовим ("Європейська солідарність") відбулася перепалка ... Опосередковано в ній взяв участь і майбутній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Артур Герасимов ("ЄС") висловив публічне невдоволення, що комітет з питань свободи слова має очолити представник "Опозиційною платформи - За життя" Нестор Шуфрич, якого Герасимов назвав "найближчим соратником Медведчука".

Відстоюючи інтереси опозиції і виборців, Вадим Рабинович нагадав колезі по парламенту, що "Опозиційна платформа – За життя" – політична партія, яка отримала друге місце на виборах, виходячи з кількість відданих за неї голосів.

"Нам не дісталися ключові посади ні в бюджетному, ні в інформаційному комітетах. Зате ті, хто знищили українську економіку – партія Порошенка – ще сміють претендувати на ключові пости в комітетах Ради", – обурився політик.

Вадим Рабинович пообіцяв, що очолювана ним політсила "робитиме все, щоб допомагати нашому виборцю, захистити його інтереси".

"Ті, хто сидять праворуч (представники партії "Європейська солідарність" – ред.) Повинні бути позбавлені можливості очолювати будь-якої комітет!.. А ми – опозиція – повинні очолити комітет з Донбасу. Це був би правильний результат!" – заявив Вадим Рабинович.

Дмитро Разумков закликав в черговий раз Вадима Рабиновича, який свою репліку вимовивши російською мовою, говорити "відповідно до Регламенту державною мовою", але потім дискусію продовжувати не стали, перейшовши до голосування ... 

 

  • Facebook