Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Зеленський обіцяв встановити мир, і тепер має виконати волю більшості українців

 ...

Президент України Володимир Зеленський повинен виконати волю українців, які обрали його, і встановити мир. Про це заявив народний депутат і глава партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в новій програмі "Розмови За життя з Рабиновичем" в прямому ефірі телеканалу "112 Україна".

"У мене до Зеленського тільки одне прохання. За нього голосували 73% населення, тому що він обіцяв мир. Ось нехай виконає волю українців і встановить мир в країні. Я хочу йому нагадати, що саме через надію на мир українці його і обрали", – зазначив парламентарій.

За його словами, новому президенту потрібно визначитися з вектором, куди рухається Україна.

"Сьогодні його команда робить заяви щодо переговорів в Нормандські форматі з Великобританією і США. Світ потрібен нам, а не Великобританії і США. Нам потрібно робити кроки до примирення. Я не хочу поки розчаровуватися в Зеленському. Я все сподіваюся, що це помилки молодого президента, що він не до кінця розібрався. Коли я чую, що миру не буде і ми знову "поїхали" в НАТО, то мені залишається лише сподіватися, що він розбереться і повернеться до виконання своєї обіцянки", – заявив народний депутат.

Політик упевнений, що саме через обіцянки встановити мир і врятувати економіку за Володимира Зеленського проголосували українці.

"Я дуже хочу, щоб президент Зеленський зробив кроки до реального миру. Дуже хочу, щоб він зробив кроки, які в його повноваженнях, для виправлення економічної ситуації. Якщо не буде в країні миру, в країні не буде абсолютно нічого. Чи не буде інвестицій, молодь втече, перспектив не залишиться. Мир для нас – це питання виживання", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook