Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Щоб запрацювала судова система, "За життя" пропонує запровадити виборність суддів"

 ...

У країні зараз немає судової системи, а без чесного суду бізнес не може захищати себе і успішно розвиватися. Змінити ситуацію може тільки впровадження виборності суддів усіх рівнів. Про це заявив лідер партії "За життя" та народний депутат Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

"Судова система, яка побудована в країні, – це одна з найбільших проблем, які сьогодні існують. В Україні сьогодні немає людини, яка йде в суд за справедливістю. Немає людини, яка намагається підібрати аргументи для суду. Всі намагаються дати хабар, або домовитися, тому що знають, що суд сьогодні упереджений. А якщо немає чесного суду – неможливо будувати бізнес. Адже немає можливості захистити те, що ти збудував – в будь-який момент можуть прийти і все відібрати. Така країна не може розвиватися ", – упевнений нардеп.

Він також зазначив, що за останній рік суди конфіскували у корупціонерів тільки 7 тисяч гривень, при цьому з чиновників, замішаних у корупційних скандалах, знімають звинувачення і звільняють від відповідальності.

"Я хочу привітати наших борців з корупцією. За хабар затримано керівника львівської митниці. Правда, його недавно звільнили від кримінальної відповідальності. Виявилося, що він ні в чому не винен. Все в порядку, все добре. Корупційні розслідування не стоять на місці і приносять "великі, реальні плоди" в боротьбі з корупцією. Судова система за цей рік конфіскувала близько 7 тисяч гривень у корупціонерів всіх мастей. І це вони видають за велику перемогу! Крім як "сволочі" їх не можна більше ніяк назвати ", – обурився політик.

На його думку, реанімувати судову систему можна тільки запровадивши механізм виборності суддів на всіх рівнях, починаючи з сіл і міст.

"Судова система не піддається ніякому лікуванню. Вона заражена повністю. Тому ми і заклали в програму нашої партії одну просту річ: ми повинні перейти до виборності суддів від верху до низу. Це проста система, яка застосовувалася в багатьох країнах і яка дала результат. Область, місто або село матимуть право вибирати своїх суддів і має право потім самостійно їх відкликати ", – пояснив Вадим Рабінович.

 

  • Facebook