Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

У День пам’яті та примирення черкащани за "солдатською кашею" вшанували полеглих (ВІДЕО)

 ...

Із піснями, декламуванням віршів та солдатською кашею. А ще скорботою та спогадами про воєнне минуле. Саме так напередодні черкасці вшановували пам'ять полеглих та святкували 74-ту річницю перемоги над нацизмом. Комітет самоорганізації населення "Дніпровський" за підтримки міської та регіональної організації політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" організували концертну програму для місцевих жителів.

Любов Здоровенко, голова КСН мікрорайону "Дніпровський":

"Для жителів мікрорайону уже стало традицією, що депутати проводять святкові "сусідські столи". У цьому році депутат обласної ради Олег Миколайович Кашко вирішив організувати для людей, для народу і дійсно як "сусідський стіл". Сюди сходяться мешканці всього мікрорайону".

Аби вшанувати героїзм та силу духу мільйонів нерозквітлих українських доль, зібралися нині десятки черкасців. Від малого до великого. Відзначити День пам’яті та примирення прийшла і пані Тетяна зі своїм внуком. Зізнається: про героїзм дідів-прадідів родина постійно розповідає малечі. І навіть непогода не зупинила охочих прийти на захід.

Ольга, жителька м. Черкаси:

"Не зважаючи на непогоду, – чудова атмосфера. Чудова. Святкова. Люди чекають, слухають, вітають ветеранів. Всі задоволені. Каша – попереду".

І її таки дочекалися. Справжньою солдатською кашею мали нагоду посмакувати усі охочі. Шеф-кухар та головний творець страви зізнається: має особливий рецепт приготування. Наголошує на основному інгредієнті, який додає під час приготування. Такий святковий захід у День Перемоги організували міська та регіональна організація політичної партії "Опозиційна платформа – За життя". Керманич регіональної організації наголошує: День пам’яті та примирення є надзвичайно великим святом для кожної української родини.

Олег Кашко, голова Черкаської регіональної організації партії "Опозиційна платформа – За життя":

"У мене два діда воювали, обидва пройшли до Берліна, один із них ще й на Японську війну сходив. Тому у нас це свято сьогодні проходить під таким гаслом "Поки ми пам'ятаємо – допоки ми живі". Ми – нація переможців, ми перемогли в цій війні і приблизно 10 млн. українців загинули. Ми маємо право відзначати цей день і завжди пам'ятати про наших дідів, прадідів, полеглих".

Попри дощ та вітряну негоду черкасці не втримуються та розпочинають вальсувати просто посеред тутешнього двору.

Олександр, житель м. Черкаси:

"Ми дуже задоволені цим заходом, що сьогодні зробили. Ми завжди вірили і віримо у нашого депутата Кашка Олега Миколайовича, золота людина, людина слова. Якщо він сказав, то це він зробить".

Додають: представники політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" постійно надають підтримку у проведенні різноманітних тутешніх заходів.

Даша, жителька м. Черкаси:

"Каша дуже смачна, мені сподобалося свято. Я вважаю, що треба більше проводити таких заходів. Це дуже допомагає зблизитися людям".

Тим часом черкасці впевнені: сучасне суспільство має пам'ятати подвиги українців на всіх фронтах. І не забувати про День пам’яті та примирення та щороку вшановувати полеглих. Адже це пам’ять про людей, які віддали своє життя заради миру та майбуття.

 

  • Facebook