Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Після перемоги "За життя" на ключові пости призначатимуть лише ефективних менеджерів"

 ...

Після перемоги партії "За життя" на виборах до Верховної Ради на ключові пости в державі будуть призначатися тільки найефективніші менеджери – незалежно від їх партійної приналежності, а визначать їх самі виборці. Про це заявив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в прямому ефірі програми "Великий вечір" на телеканалі NewsOne.

"В Україні кожен, хто переміг на виборах, потім розставляє своїх кумів, друзів, за те, що вони його підтримували в ході передвиборної кампанії. І тому ми маємо набір непрофесійних недотеп, які, прийшовши до влади, очолюють ті чи інші галузі, в яких вони взагалі нічого не розуміють. Ми вирішили робити по-іншому, я це говорю, і ми будемо цього дотримуватися. Ми поставимо на кожен проблемний напрямок – економіку, боротьбу з корупцією і т. д. – найкращого менеджера. І не важливо в який він партії, нехай він навіть не любить Рабіновича і "За життя". Але якщо ми бачимо, що він у своїй сфері найкращий – давайте його поставимо на ключовий пост ", – заявив політик.

Він запропонував телеглядачам самим вибрати, кого вони вважають гідним поставити на кожен напрямок. Для цього телеканал NewsOne в середу, 25 липня, організовує голосування в прямому ефірі.

"Я виконаю вашу вимогу, навіть якщо обрані вами менеджери особисто мені не подобаються", – пообіцяв парламентарій.

Лідер партії "За життя" пообіцяв і інші зміни після виборів. Зокрема – скасування всіх прийнятих чинною владою реформ, які, на його думку, шкідливі для України.

"У нас є проста програма, по якій ми йдемо. Після перемоги партії "За життя" на виборах, яка стає все більш неминучою, ми скасуємо ті вбивчі реформи, що вони понаприймали. Що ми запропонуємо натомість, я розповім вам 25 липня. Це все буде направлено на благополуччя людей, а не чиновників/", – зазначив народний депутат.

Також, на його думку, після виборів буде необхідно переглянути питання перейменування в країні населених пунктів і вулиць.

"І, звичайно, ми скасуємо всі перейменування – кожна область повинна сама вирішувати ці питання. Адже це основа того самоврядування, про яке вони весь час розповідають! Люди повинні мати право хоча б вулицю свою назвати так, як вони хочуть. Але у простих українців відбирають і це право – при тому, що своїми реформами вони також відбирають гроші, відбирають, їжу, здоров’я, життя людей. Якщо тільки 10% громадян хочуть мати у себе провулок Бандери, а інші не хочуть, то з цим треба рахуватися. Якщо у Львові хочуть – будь ласка … Якщо в Харкові не хочуть – теж будь ласка… Самі нехай на місцях і вирішують!" – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook