Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Влада робить усе, щоб із країни виїхали"

 ...

Нинішня влада робить все можливе, щоб вижити з країни всіх молодих, працездатних і мислячих людей. Таку заяву зробив лідер партії "За життя "і народний депутат Вадим Рабинович в ефірі своєї авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

"Мені все більше і більше здається, що влада мріє про те, щоб з країни виїхали всі працездатні і мислячі люди. Щоб вона залишилася один на один зі знедоленими людьми і тими, хто обслуговує цю владу. Все більше і більше "випирають" за кордон молодь, спеціально приймаючи закони, які

не дають їм розвиватися. Ніхто з них не їде, бо не любить свою країну. Вони їдуть, тому що їм в своїй країні не дають жити. Для того щоб люди залишалися, потрібно стимулювати можливості їх процвітання ", - зазначив парламентарій.

Він також додав, що з України їдуть найактивніші і працездатні люди, які змогли б позитивно вплинути на економічний розвиток, якби залишилися працювати в нашій країні.

"Еміграція за останнім часом забрала у нас найцінніший ресурс - людей. Чехія вже почала проводити видачу паспортів українцям. Угорщина теж роздає паспорта. Я боюся, що за всіма цими чварами ми не розглянемо одне: ті, хто можуть врятувати економічне становище в країні - просто з неї поїдуть ", - помітив лідер партії "За життя".

Народний депутат навів в приклад сусідню Білорусь, де уряд проводить активну роботу з розвитку технологічних галузей.

"Сьогодні Білорусь створює хаби і з усього світу скликає людей, безкоштовно дає приміщення для роботи. У нас завжди сміялися, що це "картопляна країна ". Сьогодні в цій "картопляної країні" набагато вище пенсії і зарплати, ніж у нас. А що робити нашій молоді? Я вважаю, що країні сьогодні не вижити без тих пропозицій, які ми зафіксували в програмі партії "За життя". Це в першу чергу - звільнення від податків молоді та людей, які розвивають хай-тек в країні ", - підкреслив парламентарій.

На його думку, зараз в Україні проблеми існують практично у всіх сферах, і вирішити їх можна тільки повністю змінивши існуюче керівництво країни, люструвати всіх, хто працює в вищих ешелонах влади останні 20 років.

"Я не знаю сьогодні галузь, в якій все добре. Ми повинні викинути з голови думка голосувати за тих, хто вже майже 30 років обкрадає свою країну. Ми пропонуємо простий механізм люстрації: ті, хто керував країною останні 20 років, повинні піти. З Верховної Ради, з Адміністрації президента, з Кабінету міністрів. І така люстрація обов'язково буде ", - запевнив політик.

 

  • Facebook