Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович озвучив рішення: Бойка висунули кандидатом у президенти від опозиції

 ...

Стратегічна рада "Опозиційною платформи  За життя" висунув Юрія Бойка кандидатом в президенти України. Відповідне рішення в ефірі телеканалу NewsOne зачитав народний депутат України та лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Політик закликав своїх прихильників голосувати за єдиного кандидата від реальної опозиції "і почати шлях до пошуків миру, до припинення економічного знищення країни і будівництва нейтральної, незалежної "Швейцарії Східної Європи".

Рабінович переконаний, що настав час жертвувати власними амбіціями і об'єднуватися навколо "Опозиційною платформи - За життя". Це дасть можливість легітимним шляхом прибрати діючу владу, яка тільки погіршує ситуацію в державі, розкрадає і розвалює його. Нинішні чиновники вже показали, що вони можуть: наша країна за останні роки скотилася до рівня слаборозвинених африканських держав, а корупція тільки процвітає. Яскраве підтвердження тому - втеча екс-глави ДФС Мирослава Продана.

На думку Рабіновича, однією з головних причин хаосу в нашій державі є війна на сході України, а також проблеми казнокрадства і наживи на цій війні. І зараз дуже важливо зупинити її, принести мир в наш загальний будинок, що може зробити представник "Опозиційного платформи - За життя".

"Перше, що повинен зробити майбутній президент України − встановити мир в країні. Ми зобов'язані встановити мир. Якщо в країні не буде миру − ми не виберемося з боргової моторошної ями. Молодь буде їхати, нам співатимуть пісні про чергову революцію, а ми будемо замерзати в своїх будинках ", − підкреслив він.

Депутат закликав українців, які підуть на виборчі дільниці в 2019 році, подумати може той чи інший кандидат встановити мир в державі. Наступними, на думку Рабіновича, обов'язками президента України є підняття економіки країни, зупинка псевдореформ, які вбивають народ, звільнення бізнесу від податків, озвучування плану виходу з кризи і руху до сильної України.

Вадим Рабінович повідомив, що має намір очолити список партії "За життя" на парламентських виборах і вірить в її перемогу на них.

"Ми будемо боротися за нашу країну, за її благо і процвітання. І сьогодні найкращий порятунок для всіх нас − вибрати тих, хто піде з нами в складі

"Опозиційною платформи − За життя". Сьогодні час об'єднуватися, заховати свої амбіції і починати рятувати Україну!", − резюмував Вадим Рабінович.

 

  • Facebook