Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович звинуватив Уряд в "кредитній наркоманії"

 ...

Нинішня влада намагається видати отримання чергової позики від Міжнародного валютного фонду за велику перемогу для країни, хоча це всього лише передвиборний ресурс, який вони "виторгували" для себе за рахунок населення і національної економіки. Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив народний депутат і лідер "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабинович. 

Лідер партії "За життя" підкреслив, що сьогодні зовнішній державний борг України вже становить понад $ 47 млрд.

"Сьогодні зовнішній державний борг України вже становить понад $ 47 млрд. У тому числі, перед МВФ близько 12 млрд. доларів. Країна постійно живе в стані відкладеного дефолту, а "керманичі" економіки перекладають всю тяжкість війни і кризи на плечі людей", – упевнений парламентарій.

За його словами, інвестори не хочуть вкладати кошти в Україну за нинішніх умов. При цьому в порівнянні з 2010-2013 роками обсяг прямих іноземних інвестицій скоротився в три рази – з 6 млрд. доларів на рік в 2010-2013 до 2,3 млрд. в 2014-2017 роках.

"За 10 місяців 2018 року в країну вдалося залучити лише 1,8 млрд. доларів. Інвесторів лякають війна і тотальна корупція, відштовхують деградація національної економіки і злидні населення. Навіть кредитори з МВФ все менше довіряють українському уряду. Ціна кредитів для країни і людей стає дедалі більше. "Кредитна наркоманія" Уряду обертається для українських сімей постійним погіршенням рівня життя", – вважає парламентарій.

Як зазначив політик, за останні п'ять років ціни на газ збільшилися в 10 разів, комунальні тарифи – майже в п'ять разів.

"У кожному бюджеті ростуть витрати на війну, утримання силовиків і чиновників. Багатіючи на війні і корупції, ці витрати урядовці скорочувати не бажають. Після перемоги на виборах ми проведемо ретельну перевірку того, куди були витрачені гроші кредиторів. Ми з'ясуємо цільове призначення кожного долара – і розкриємо "загадку", чому борги країни ростуть, люди бідніють, а урядові мужі і чиновники збагачуються", – резюмував Вадим Рабинович

 

  • Facebook