Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Резолюція всеукраїнського надзвичайного з’їзду "Опозиційної платформи – За життя"

 ...

Ми, учасники Всеукраїнського надзвичайного з'їзду "Опозиційної платформи – За життя",

розуміючи гостру необхідність протистояти режиму, встановленому "партією війни і злодійства", який проводить по відношенню до українського народу політику тарифного геноциду, заохочує "хижацький націоналізм" і розгул криміналу, розпалює релігійне протистояння, веде наступ на конституційні права громадян, 

 

усвідомлюючи відповідальність за майбутнє України, за долі мільйонів наших співгромадян, які стали заручниками злочинної політики влади, руйнування економіки, інфраструктури і соціальної сфери,

виконуючи волю українського народу, який хоче жити в мирі, єдності та злагоді,

постановили:

1. Визнати ситуацію в країні надзвичайною і катастрофічною.

2. Закликати до об'єднання всі розсудливі, прагматичні опозиційні політичні партії і громадські організації, які виступають за врегулювання конфлікту на Донбасі мирним шляхом і відновлення територіальної цілісності України.

3. Підтримати на виборах Президента України в березні 2019 року єдиного кандидата від опозиції – Юрія Бойка.

Ми відкрито декларуємо наші цілі, закликаємо всіх опозиційних політиків, які поділяють нашу позицію, забувши про амбіції і розбіжності, об'єднатися навколо "Опозиційної платформи – За життя", єдиною командою працювати над втіленням в життя наступних ідей:

– Будувати мирну, єдину, процвітаючу Україну. Суверенну, незалежну, в якій дотримуються конституційні права всіх громадян незалежно від того, якою мовою вони говорять, до якої церкви ходять, яких політичних поглядів дотримуються.

– Встановити реальне народовладдя, повернути народу гарантоване Конституцією право управляти країною.

– Перейти до прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту на Сході України. Відновити добросусідські відносини з нашими сусідами – як на Заході, так і на Сході.

– Забезпечити активний нейтралітет України у військово-політичній сфері і неучасть в будь-яких військово-політичних союзах, політику партнерства з усіма країнами-сусідами. Скасувати зовнішнє управління країною.

– Відновити торгово-економічне співробітництво з країнами СНД і зокрема Російською Федерацією. Повернути наші традиційні ринки збуту. Створити робочі місця, підняти економіку, забезпечити українцям гідні зарплати і пенсії.

– Встановити соціально справедливі тарифи і ціни. Забезпечити соціальний захист.

– Усунути наслідки злочинних "реформ" в системі охорони здоров'я і освіти. І надати кожному українцю доступ до якісної медицини та освіти.

– Ми об'єднаємо народ на основі стратегії національного успіху і забезпечимо гідне майбутнє мільйонам українців і гідне місце України на міжнародній арені.

 

Учасники Всеукраїнського надзвичайного з'їзду "Опозиційної платформи – За життя"

 

 

  • Facebook