Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ" обов’язково виграє вибори в Раду

 ...

На майбутніх парламентських виборах в Україні в 2019 році перемогу отримає "Опозиційна платформа – За життя". Ця політична сила об'єднує навколо себе незадоволених нинішньою владою, опозиційних політиків, а також має рецепт встановлення миру в країні. Про це народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

Політик висловив абсолютну впевненість у майбутній перемозі "Опозиційної платформи", а також перерахував основні причини, які, на його думку, приведуть політичну партію до перемоги на виборах до Верховної Ради. 

"В Україні мільйони людей, які незадоволені нинішньою владою. Причин достатньо – зростаючі тарифи, що дорожчають продукти, стрибучий курс долара, величезні зовнішні борги, політика насильницької українізації, що піднімає голову фашизм... У такій ситуації захистити українців може тільки справжня опозиція. Єдина на сьогодні політична сила, яка дійсно може змінити ситуацію в країні, відновити економіку, домогтися миру, вигнати з України МВФ – це "Опозиційна платформа – За життя", – заявив парламентарій.

Також він повідомив, що згідно з останніми соціологічними дослідженнями, Вадим Рабинович і Юрій Бойко стабільно знаходяться в п'ятірці лідерів, а часто – навіть в трійці. Політики об'єднали свою підтримку заради миру в країні і відродження України. Спільними зусиллями, переконаний Рабинович, вони зможуть впевнено перемогти на виборах в Раду. Він зазначив, що також посилило позиції платформи висунення єдиного кандидата в президенти.

"Ми вже довели українцям, що готові жертвувати своїми амбіціями заради спільної справи. І готові доводити справу до кінця. Багато ви знаєте політиків, які з рейтингом мінімум в 7% відмовилися б від реального шансу стати президентом? Але для мене особисті вигоди менш важливі, ніж встановлення негайного і остаточного світу в країні, ніж поліпшення життя людей ", – назвав ще одну причину майбутньої перемоги лідер партії" За життя ".

Політик також додав, до новоствореної платформі вже приєдналися 19 народних депутатів і кілька партій. На переконання Рабиновича, платформа зможе об'єднати всіх, хто хоче миру і процвітання для України і українців. З цією метою "Опозиційна платформа" веде переговори з десятками політсил та громадських рухів, які поділяють її цілі.

"Упевнений, що бездарним "тупицям", які зараз керують країною, залишилося зовсім небагато часу. "Опозиційна платформа – За життя" з чіткою програмою відновлення економіки, повернення заробітчан, зниження непосильні тарифи піде на вибори і стане найбільшою фракцією в новому скликанні Верховної Ради!", – підсумував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook