Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

В одній із черкаських шкіл капітально оновили вбиральні (ВІДЕО)

 ...

Чистий кахель, справні крани та нові унітази. В одній із черкаських шкіл капітально оновили вбиральні.

Артем Сидоренко, школяр:

"Старий був грязний, не удобний, було в ньому не комфортно, а в цьому дуже комфортно даже руки руки помити і він набагато чистіший, ніж старий".

Директор профільного департаменту зауважує, зміни мають починатися не лише із шкільних програм, а й із умов перебування дітей в закладі освіти.

Сергій Воронов, Директор департаменту освіти та гуманітарної політики:

"Власне поняття декомунізації це не тільки заміна назв табличок вулиць, а ще й зміна матеріально-технічної бази. Саме тому ми плануємо за кілька років оновити туалетні кімнати, що було зроблено в даній школі фактично частково".

Посприяв такому оновленню і депутат міської ради й колишній випускник саме цієї школи Олександр Радуцький. Обранець пригадує, за понад 40 років існування закладу, капітальний ремонт вбиральні зробили вперше.

Олександр Радуцький, депутат Черкаської міської ради:

"Школа 71 року народження. Ми з нею разом на родилися в один рік. Коли я ходив у школу я навіть пам’ятаю, які були клас і навіть  як звати вчителів, які нам надавали знання".

Онові тішаться й вчителі. Адже відтепер понад півтисячі школярів користуватимуться сучасною вбиральнею з усіма санітарними умовами.

Ольга Гусева, заступниця директора навчально-виховної роботи:

"Те, що у нас робиться в школі ми дуже задоволені, бо хочеться, щоб оновлювалася обстановка в якій діти навчаються".

Сьогодні йде наполеглива робота для того, щоб більшості закладів, і цьогоріч виділені колосальні кошти, щоб більшості закладів  зробити таку заміну. Оновить, щоб це були дійсно гідні умови для перебування наших дітей у закладах освіти.

 

  • Facebook