Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Нинішня влада не вірить у свою країну і чекає можливості швидше втекти за кордон

 ...

За останні чотири роки влада в Україні не побудувала жодного заводу, а займалася лише руйнацією економіки і промисловості. Таку думку висловив народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

"За чотири роки що-небудь побудували? Заводи або фабрики? Вони критикують Росію за Керченський міст, при цьому самі не можуть добудувати 30 метрів мосту в Києві. У Білорусі, наприклад, влада зняла комунальні платежі з усіх пенсіонерів! У нас про таке навіть не думають. При цьому, я вважаю, зняття комунальних платежів з пенсіонерів – це обов’язок будь-якої політичної сили, яка переможе на виборах. І ми це зробимо насамперед", – підкреслив політик.

За його словами, складна економічна ситуація в Україні склалася саме завдяки політикам, які не хочуть розвивати країну, а розраховують "награбувати і втекти за кордон". Парламентарій зазначив, що можновладці вчать своїх дітей за кордоном, тому що не вірять у майбутнє України.

"Вони вчать своїх дітей за кордоном, тому що не вірять в свою країну і хочуть вже швидше добути свій "термін" і втекти звідси. Той же міністр інфраструктури Володимир Омелян – виставляє себе "патріотом" України, але його діти народилися в Америці. Як він сам розповідав, дружина не встигла виїхати зі Сполучених Штатів і всіх там народила. Тепер вони – громадяни США. Це, по-вашому, патріотизм? І так кого б ми не взяли. Багато можновладці, які "Боролися" у нас з корупцією, тепер відмінно себе почувають в Америці, в крайньому випадку – в Європі", – заявив народний депутат.

При цьому Вадим Рабінович зазначив, що його діти вчаться в Україні, у звичайній київській школі.

"У мене дитина вчиться у Києві. У нормальній звичайній школі. Навчається українською мовою. Я абсолютно щасливий тато. Мені це подобається, тому що я хочу, аби мої діти жили в цій країні. І я хочу, щоб вони вчилися та працювали тут і далі!" – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook