Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ця влада забороняє висловлювати свою думку, – Рабинович

 ...

"Ця влада діє правильно – чесно і послідовно, і даремно її лають. Вона говорить про те, що у нас в країні людина не має права висловлювати свою думку, яке відрізняється від того, яке є у влади. Вона за це переслідує людей, які не приховують цього. Так народний депутат України і голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу NewsOne прокоментував рішення Шевченківського суду призначити лінгвістичну експертизу висловлювань Віктора Медведчука. 

Політик звернув увагу на той факт, що разом з рішенням суду з'явилася інформація про рішення Конституційного суду України визнати незаконною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає незаконне збагачення.

"Тобто, людина, яка жодного дня не працював у бізнесі, може спокійно декларувати десять, двадцять, тридцять мільйонів, і цей факт ні в кого ніяких питань викликати не буде. А по Медведчуку потрібна лінгвістична експертиза. Це все знаходиться за межею розумного!" – обурився Вадим Рабинович.

У той же час політик "знову заступився за владу", яка багато років намагається створити негативний імідж Медведчуку, але все виходить навпаки. Кращим доказом цього є нещодавно проведене соцопитування, учасники якого заявили, що одним з головних претендентів на пост прем'єр-міністра України бачать якраз Віктора Медведчука.

"Тому цілком природно, що люди, які прекрасно бачать тупість, брехливість і нахабство цієї влади, підтримують нашу партію і самого Медведчука. Тому за нього ми не переживаємо", – заявив Вадим Рабинович.

"Але ми не будемо скаржитися, тому що ми прекрасно знаємо, з якою гідрою ми боремося. І ми не будемо опускати рук – ми повинні по-любому перемагати. Головне – не повірити в те, що ми нічого не можемо зробити. А те, що число наших прихильників через переслідування Медведчука тільки зростає – ми точно знаємо", – заявив парламентарій. – Тому Медведчук нехай потерпить, а ми за цей час посилимо ряди нашої партії новими прихильниками".

Прокоментував глава партії "Опозиційна платформа – За життя" і вічну боротьбу з корупцією в Україні.

"Скільки існує незалежна Україна, стільки у нас борються з корупцією. Тому ми до неї вже звикли. Просто зазвичай виявляється, що ті, хто бореться з корупцією, врешті-решт на ній і наживаються", – зауважив політик.

Вадим Рабинович вважає, що побороти корупцію можна і потрібно, але зовсім іншими методами. "Для цього потрібно, щоб при владі були економічні важелі управління, а у опозиції – правові. А у нас же самі сидять біля керма, самі призначають поліцейських, прокурорів, всі силові структури... Ми що, правда повіримо, що ці "чесні" особи НЕ будуть красти?" – задався питанням Вадим Рабинович, висловивши надію, що "скоро – на виборах – все це свавілля закінчиться".

 

  • Facebook