Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Треба вчитися у Трампа думати про те, що вигідно громадянам своєї країни, – Рабінович

 ...

Українські політики завжди лише обкрадали країну. Нам потрібні відповідальні проукраїнські політики, які при прийнятті державних рішень керуватимуться виключно національними інтересами і будуть займати свої посади на благо українського народу. Цьому потрібно вчитися у президента США Дональда Трампа. Про це завив народний депутат України та лідер партії "За життя" в ефірі телеканалу "112-Україна", пише з посиланням на прес-службу політичної сили.

"Я – прихильник Дональда Трампа і, на відміну від багатьох, не видаляв свої публікації в соціальних мережах після його перемоги, тому що ще до президентських виборів у США говорив, що він виграє у виборчих перегонах. І зараз можна з упевненістю сказати, що він – великий президент своєї країни, який виконує свої передвиборчі обіцянки і при прийнятті рішень керується виключно національними інтересами США", — підкреслив народний депутат.

Парламентарій підкреслив, що "у влади в Україні ніколи не були справжні патріоти, які дбали про добробут своїх громадян, і приклад Дональда Трампа є показовим для нас".

"Вся європейська преса пише про те, як Дональд Трамп тримався на саміті "Великої сімки", члени якої звикли, що Штати завжди брали основну частину витрат на себе. Нині ж політика США в цьому питанні змінилася, до того ж Трамп заявив, що введе бар'єри для європейських товарів, якщо країни ЄС не відкриють свої ринки. "Грабувати мій народ не можна!" -– заявив Трамп. І це вірно! Такі політики повинні керувати Україною! Ми потребуємо проукраїнського політиці, який буде керуватися вигодою для українців. Трамп б ні в якому разі не дозволив би вирубати український ліс, щоб випросити мільярдик в борг, і за це я його поважаю!" – підкреслив лідер партії "За життя".

"Тільки відповідальні політики виконують свої передвиборні обіцянки. Він говорив, що закриє кордон з Мексикою і зробив це, говорив, що домовиться з КНДР і домовився, обігравши Кім Чен Ина ще під час організації цих переговорів. Саме тому він - великий політик! У мене в кабінеті висить табличка "вчись у Трампа" — і я це успішно роблю!", — резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook