Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович заявив, що МВФ хоче зробити з України сировинний придаток

 ...

Міжнародний валютний фонд (МВФ) у змові з транснаціональними корпораціями хоче зробити з України сировинний придаток Заходу. Про це заявив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ході мітингу під стінами Нацбанку, на який у четвер зібралися тисячі прихильників очолюваної ним політичної сили, передає NewsOne.

"Місія МВФ приїхала в Україну з однією метою – добити нашу країну. Я думаю, що кожен українець вже відчув на собі, як діють ради Фонду, відчув, як чинна влада, виконуючи ці поради, вбиває країну. У місії МВФ три вимоги до нашої влади. Перше: уже завтра підняти тарифи на газ на 60 %. Щоб ми взагалі не могли їх сплачувати і остаточно продали себе в рабство. Друге – це остаточна вирубка лісу, щоб ми вже нарешті дозволили їм дорубить українські Карпати. Третє – нагадати нам, що вже скоро потрібно повертати борги, в які вони нас загнали під диявольські відсотки. Фонд у змові з міжнародними корпораціями хоче зробити з України сировинний придаток!" – заявив парламентарій.

За його словами, такі поради та фінансові позики МВФ ведуть до катастрофічних наслідків.

"Якщо це називається нормальної економічної політикою, тоді я вже не знаю, що називається грабунком. Якщо це називається дружніми порадами, тоді я вже не знаю, хто такі вороги. Тому ми сьогодні стоїмо тут перед ворогом України – Міжнародним валютним фондом. Він нічим нам не допомагає – він разом з урядом завів нас у глухий кут, і тепер хоче, щоб повертали борги не тільки наші діти, але й онуки", – обурився Вадим Рабінович.

Політик вважає, що нашій країні потрібно за прикладом інших європейських країн відмовитися від позик МВФ.

"Але ми більше не маємо наміру терпіти ці знущання. Ми всі прийшли сюди, щоб МВФ нарешті почув і зрозумів: ми єдині, хто говорить щиро і правдиво – ми не будемо віддавати те, що було награбовано вами і українською владою! А якщо тарифи будуть підняті на 60 %, у такому разі пропоную мільйонам українців вийти на вулицю і зупинити цю вакханалію!" – закликав лідер партії "За життя".

  • Facebook