Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащан запрошують на екскурсію по ПАТ "Черкасиобленерго" (ВІДЕО)

 ...

"Місто Черкаси сьогодні вранці брали порядку 80 МВт. Тобто в години максимуму – це може бути 100 МВт. Це все місто Черкаси".

Так розпочалась екскурсія по підприємству ПАТ "Черкасиобленерго" для студентів одного з місцевих технікумів. Для юних електромонтерів організували урок-екскурсію на підстанції "Дніпровська", у кол-центрі, диспетчерській та в музеї електролічильників.

Надія Бартаніч, директорка з управління персоналом ПАТ "Черкасиобленерго":

"Професія енергетик взагалі от, якщо ви будете електромонтерами. Так от знайте, що у спеціалізації їх більше 30 спеціалізацій. Тобто, електромонтер повітряних ліній навіть у нас на підприємстві дуже багато. Все залежить від галузі, де ви будете працювати".

Екскурсію провели провідні фахівці підприємства. Відтак, студенти могли дізнатись про енергетичну історію черкаського краю. Ба більше, побачити свою професію у практиці.

Назарій Коріненко, студент:

"Ми йдемо до більш продуктивнішого обладнання, збільшують в нас габарити споживання. В цьому ми збільшуємо і обладнання, яке нам потрібне".

Викладачка каже, екскурсії по енергетичному гіганту в технікумі користуються популярністю і проходять щорічно. Нові знання дають можливість студентам застосувати їх у своїх наукових роботах, та визначитись де саме проходити практику.

Віта Добридень, завідувачка електротехнічного відділення політехнічного технікуму:

"Студенти отримують багато знань нових, які потрібні їм для виконання курсових та дипломних проектів. Студенти набувають практичних навичок на технологічних практиках, які відбуваються на підприємстві нашого міста".

Тим часом студенти вже подумують над посадами на енергетичному підприємстві.

Сергій Пащина, студент:

"Якимось виконувачем обов’язків, тобто бути відповідальним, наприклад за постачання енергії".

Назарій Коріненко, студент:

"У бригаді виїзній, оцінити свої можливості, потім і в подальшому визначатися ким працювати".

Усі охочі черкащани мають змогу прийти на екскурсію в енергетичне підприємство. Відвідати саме серце "Черкасиобленерго" – диспетчерську й музей лічильників.

 

  • Facebook