Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: На "схемі" з тарифами група Порошенка пограбувала народ на десятки мільярдів

 ...

Група прихильників п'ятого президента Петра Порошенка за допомогою завищених тарифів вкрала у народу України десятки мільярдів гривень. Таку заяву зробив народний депутат України і співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі програми "Великий вечір" на телеканалі NewsOne.

"Я хочу в черговий раз повторити. Ми в нашій країні видобуваємо 15,6 млрд. кубів нашого українського газу. Всі ми разом узяті, разом з бюджетними організаціями, лікарнями і так далі, споживаємо 15 млрд. кубів. Тобто ми взагалі повинні мати платіжки за собівартості видобутку. Замість цього колишня влада розписала всю газовидобуток на себе: виявилося, що всіма ресурсами володіє 15-20 компаній, і тепер ми платимо захмарні гроші в кишені олігархам", – заявив парламентарій.

Він додав, що минула влада створила схему, по якій закуповувала газ у Росії, потім видавала його за "словацький" і на транзит заробляла додаткові кошти для своїх компаній.

"Україна купує російський газ, хоча колишня влада розповідала, що "країна злізла з російської нафтогазової голки" і говорила: "Так, у нас великі тарифи, але цього вимагає національна безпека". Так ось, з цього питання повинно бути повне публічне розслідування. Весь цей час вони продовжували купувати російські енергоносії, робили вигляд, що прокачували їх по території України і вже на західному кордоні з наших кишень витягали ще сто доларів за кожну тисячу кубів. і ми знову змушені були платити трикратну ціну. Все це робила група Порошенка", – упевнений політик.

Він також підкреслив, що зараз необхідно провести ретельне розслідування цієї корупційної схеми і покарати винних.

"Я думаю, що заробіток групи Порошенко оцінюється в десятки мільярдів гривень з наших кишень. Тому зараз нам треба покласти цьому край і підвести підсумок цієї злочинної схеми", – констатував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook