Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Опозиційна платформа – За життя" розпочинає переможний похід до парламенту

 ...

"Я хочу, щоб всі запам'ятали цей день: сьогодні ми – політична партія" Опозиційна платформа – За життя" – починаємо свій переможний похід до Верховної Ради України. І цей похід не для себе, а для того, щоб виправити ситуацію в країні, щоб принести в країну мир".

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович, виступаючи на всеукраїнському об'єднавчому з'їзді, який політична сила провела в четвер, 6 червня, в Києві.

Вадим Рабинович звернув увагу на постійно звучать страшилки, в тому числі, на адресу "Опозиційною платформи – За життя".

"Нас весь час лякають, налаштовуючи проти нас. Дорогі українці, не думайте про те, хто проти нас – думайте про те, хто з нами. А з нами – мільйони українців!" – заявив політик.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" назвав чотири головні пункти, з якими політична сила йде на дострокові парламентські вибори.

"Я назву чотири головні пункти: перше – ми об'єдналися заради миру; друге – ми зупинимо тарифний геноцид; третє – ми встановимо світ на Донбасі і четверте – з нами мільйони українців, а, значить, перемога буде за нами!" – упевнений Вадим Рабинович.

Відзначимо також, що під час з'їзду "Опозиційної платформи – За життя" делегатам була представлена перша десятка списку політичної сили: перший номер – Юрій Бойко, другий – Вадим Рабинович, третій – Віктор Медведчук, четвертий – Наталія Королевська, п'ятий – Сергій Льовочкін, шостий – Василь Німченко, сьомий – Нестор Шуфрич, восьмий – Сергій Ларін, дев'ятий – Сергій Дунаєв, десятий – Тарас Козак.

 

 

  • Facebook