Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Нардеп Олег Ляшко проінспектував драбівські дороги (ВІДЕО)

 ...

Крізь дорожні "терни" – до партійного активу. Олег Ляшко завітав до Драбова. Зауважив, буквально відчув на собі кожну вибоїну на автошляху.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Кажу, я на своїй задниці відчув те, що ви відчуваєте, як трусе по цій дорозі".

Не гаючи часу, народний обранець береться вирішувати дорожнє питання просто на місці. Лідер радикалів привселюдно спілкується з головою обласної адміністрації. Той переповів про ремонті перспективи доріг, проте щодо очищення автошляхів дав обіцянку розібратися.

Телефонна розмова Олега Ляшка і Олександра Вельбівця:

"Я задам вам чітке питання: коли почнеться ремонт дороги до Драбова? –У квітні усі дороги Черкаської області, не залежно від їхнього стану і рівня підпорядкування. Будуть у квітні. – У квітні якого року? – Дев’ятнадцятого."

Натомість начальник автодору запевнив, техніка уже працює на Драбівщині та чистить сніг.

Телефонна розмова Олега Ляшка і Руслана Левченка:

"Ви кого хочете обманути? Мене чи себе? Я їхав із Золотоноші, із Кременчуга і Золотоноші я не бачив ні одного трактора, ні однієї машини, ніякого посипкового матеріалу".

Нечищені та неремонтовані дороги є наслідком безкарності чиновників облавтодору, переконаний Олег Ляшко. Але дорожні проблеми, каже, не єдині в нашій державі.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"До мене приходить чоловік-пенсіонер. Підняли йому пенсію з першого грудня на 48 копійок. Тому, кому 4 рублі, то вам повезло. Ось людині на 48 копійок підняли і попросив мене, щоб я оці 48 копійок пенсії віддав тому, хто йому підняв".

Народний обранець запевняє, знає як змінити життя українців на краще в усіх аспектах. Від зарплат та пенсій до комунальних платежів.

Олег Ляшко, народний депутат:

"Я скасую рішення уряду про підвищення цін на газ, для того шо б встановити справедливу ціну на газ. І газ буде йти на потреби ЖКГ виключно український, а не імпортний".

Поза тим, Олег Ляшко завітав до Драбова, аби особисто привітати та вручити почесні грамоти переможцям виборів громади. Та побажав переможцям пам’ятати про людей та свої обіцянки. Також народний обранець у тісному колі мешканців селища обговорив питання, що турбують драбівчан найбільше. Дорогою із Драбова політик таки зустрів снігоочисну техніку. Телефоном подякував губернатору за швидку реакцію. Проте наголосив, що чиновники облавтодору мають чистити автошляхи не після прочухана, а за покликом власної совісті та посадових обов’язків.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Будівництво доріг, ремонт доріг – це мій пріоритет. Свої зарплати повинні відпрацьовувати, а не дурити людей… шо по такій дорозі ні "швидка" не приїде, ні хліб не привезуть, ні шкільний автобус не доїде".

 

  • Facebook